Oto Kokpit

2022 Yeni Kasa Dacia Logan MCV Görüntülendi

2022 Yeni Kasa Dacia Logan MCV Görüntülendi

Dacia’nın station wagon sınıftaki temsilcisi Logan MCV, üçüncü nesliyle yollara çıkmak için hazırlanıyor. Yeni kasa Dacia Logan MCV, prototip modeliyle testlerdeyken görüntülendi. İşte detaylar…


2022 Yeni Kasa Dacia Logan MCV Wagon

Dacia Logan MCV, 2004 yılında tanıtılan ilk nesil Logan’ın station versiyonu olarak 2006 yılında karşımıza çıkmıştı. Daha sonra ise 2012 yılında lanse edilen ikinci nesil Logan ile kullanıcıya sunulmaya devam edildi. Bu yıl üçüncü nesil Logan ile birlikte varlığını sürdürmeye devam edecek.

2022 Yeni Kasa Dacia Logan MCV Wagon Ne Zaman Çıkacak?

Yeni nesil Dacia Logan MCV, Renault firmasının CMF-B LS platformunu kullanacak. Teknik ve donanım anlamında müşterinin güncel isteklerini karşılamayı hedefleyen Romen üretici motor seçeneklerinde 1.0 litre üç silindirli 65 ps’lik atmosferik benzinli, 1.0 litre üç silindirli 90 ps gücünde turbo benzinli ve yine 1.0 litre üç silindirli hacimde 100 PS güç sunan turbo benzinli motora entegre edilmiş LPG’li üniteler barındıracak. Bu motorlara 5 ileri manuel, 6 ileri manuel ve CVT otomatik şanzımanlar eşlik edecek.

2022 Yeni Kasa Dacia Logan MCV Wagon Ne Zaman?

Şimdilik yeni kasa Dacia Logan MCV modeline dair aktaracaklarımız bu kadarla sınırlı kalıyor. Aracın lansmanı yapıldığı zaman kendisini yeniden kaleme alacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.