Oto Kokpit

2022 Yeni Jeep Wagoneer Tanıtıldı

2022 Jeep Wagoneer ve Grand Wagoneer, mevcut üç 4×4 sisteminin efsanevi yeteneği, olağanüstü sürüş dinamikleri, 4500 kg’a kadar sınıfının en iyisi çekme kapasite özellikleriyle dikkat çekiyor. Büyük SUV segmentinde Amerikan rüyasını devam ettirmeye geliyor.

2022 Yeni Jeep Wagoneer

2022 Yeni Jeep Wagoneer Dış Özellikleri
2022 yeni Jeep Wagoneer  dış tasarımında da bazı yenilikleriyle öne çıkıyor. 22 inç siyah jantlar, Siyah Oynx ızgara ve arma, Parlak Siyah dış aynalar, gövde renginde jant ve kapı işaret fişekleri, Dark Onyx yontulmuş metal gösterge paneli süslemesi güçlü görünüm algısı yaratıyor. Otomobil 6 farklı dış renk seçeneği ile geliyor. Birinci sınıf LED aydınlatma, ızgarayı çevreliyor ve mücevher benzeri görünümünü vurguluyor.

2022 Yeni Jeep Wagoneer Özellikleri

2022 Yeni Jeep Wagoneer İç Özellikleri
Yeni Jeep Wagoneer geniş bir iç mekan, Amerikan işçiliği dolu ayrıntılara olan tutkuyu vurguluyor. Otomobilde yüksek kaliteli otantik malzemeler konforu ve kalite algısını yüksek tutuyor. Sınıfına özel dokunmatik yüzey kontrollü kasa, bölünmüş ön kol dayama yerinin altında güvenli saklama sağlar. Ayrıca hafızalı 12 yönlü elektrikli ön koltuklar, elektrikli bel desteği ve dört yönlü manuel koltuk başlığı dahil olmak üzere Nappa deri döşemeli koltuklar bulunur.

2022 Yeni Jeep Wagoneer Kokpiti

Şık iç ve dış HVAC havalandırma delikleri, tam işlevselliğe sahip hassas, birinci sınıf ve sağlam bir görünüm için sıvı krom çerçeve ile çevrelenmiş. Grand Wagoneer, 10,25 inç eklemli ön konfor ekranı ve 10,25 inç sabit arka konfor ekranıyla işlevsellik sunuyor. Havalandırmalı koltuklar, ısıtmalı direksiyon simidi, hafızalı direksiyon kolonu ve ayarlanabilir pedallar sürüş konforunu yükseltiyor.

2022 Yeni Jeep Wagoneer Motor Özellikleri
Yeni Jeep Wagoneer geliştirilmiş ve kanıtlanmış V-8 gücü, birinci sınıf performans ve sınıfının en iyisi çekiş sunar. 2022 Wagoneer, standart donanım olarak yeni nesil 48 volt eTorque hibrit ile donatılmış, kendini kanıtlamış 5,7 litrelik V-8 motoru taşıyor ve bu ünite 392 beygir 548 nm tork güç üretiyor.

2022 Yeni Jeep Wagoneer Fiyatı
Yeni Jeep Wagoneer’ın henüz lansmanı gerçekleşmediği için fiyatı da belli olmadı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.