Oto Kokpit

2022 Yeni Ford F-Serisi Super Duty Tanıtıldı

2022 yeni Ford F-Serisi Super Duty tanıtıldı. Ford, 2022 model pickup tipi araçları ile piyasayı yeniden şekillendirmek niyetinde.

2022 Yeni Ford F-Serisi Super Duty

Ford’un pickup tipi araçlardaki başarısı bir hayli yüksek. 44 senedir Amerika’da üst üste pickup tipi araçlarda liderliği koruyan firma, bu unvanlarını devam ettirmek derdinde. Ford, F-Serisi Super Duty modelleri için birçok yeni özellik ve işlevsellikle beraber gelecek. Firma yeni arabasıyla yüksek taşıma kapasitesi ve klasikleşmiş olan beşinci teker sistemi ile beraber geliyor. Ford marka pikapların bahsi geçen bu iki özellikte de piyasadaki en iyi işlevleri sunan marka olduğunu hatırlatalım.

2022 Yeni Ford F-Serisi Super Duty Özellikleri

Yeni araç hakkında açıklama yapan firma yetkilileri araç içerisinde 12 inç geniş ekran sunacaklarını belirtti. Aynı zamanda aracın SYNC 4 özelliği ile beraber geleceğinin altını çizen yetkililer, teknolojiyle kullanılabilirliği birleştireceklerini söylediler. Görünüşe göre Ford, müşterilerinin teknolojiyle entegre bir şekilde sürüş keyfi yaşamasına büyük önem vermekte. Dolayısıyla yeni tip araçlarda bu tip entegrasyonları sık sık görmekteyiz. Ayrıca aracın içerisindeki teknolojinin 7/24 bulut bağlantısını desteklediğini de belirtelim.

2022 Yeni Ford F-Serisi Super Duty Kokpiti

2022 Yeni Ford F-Serisi Super Duty

6,7 litrelik V8 Power Stroke motoru ile aracı sınıfının hakimi ilan etmemiz mümkün. Zira yeni Super Duty sınıfındaki en kuvvetli tork ve beygir gücü oranlarına sahip olacak. Aracın 475 beygir gücünde ve 1424 nm tork üretiminde olacağını belirtelim. Aracın bir önceki jenerasyonu 430 beygir gücünde ve 644 tork üretimindeydi. Aynı zamanda motor gücü bazında da bir önceki model sınıfının en iyisiydi. Böylelikle Ford kendi rekorlarını kırmaya devam edecek. Sınıfının en iyi çekme oranlarına sahip olacak aracın 2021 senesi içerisinde müşterileriyle buluşacak. Dolayısıyla yeni bir pickup tipi almak isteyenler beklemeye geçebilir. Aracın yaz ayları içerisinde çıkış yapması söz konusu. 2022 yeni Ford F-Serisi Super Duty yakın zamanda bayilerde olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.