Oto Kokpit

2022 Yeni Audi Q8 competition plus Tanıtıldı

Audi, 2022 model Audi Q8 Competition plus ile karşımıza çıkarak SUV segmentine yeni bir soluk kazandırıyor. Dış ve iç kısım için isteğe bağlı donanım özelliklerine sahip olması, Q ailesinin en büyük üyesini daha da çekici hale getiriyor.

2022 Yeni Audi Q8 competition plus

Audi Q8 competition plus Dış Özellikleri
Black plus görünüm paketi, Audi Q8 için dinamik görünümüyle S line dış mekan paketiyle dikkat çekiyor. SUV segmentindeki araç 21″ alüminyum jantlarla teslim edilir. Ancak kullanıcılar isteğe bağlı 23″ jantlarla bile sipariş edilebilir. Audi Q8’in karbon tamponu, SUV’un sportif doğasını vurgularken gerçekten agresif bir görünüm kazandırıyor.

2022 Audi Q8 competition plus

Audi Q8 competition plus İç Özellikleri
S-Modellerinden aşina olduğumuz karbon dekoratif kaplamalar, yeni Audi Q8 modellerinin iç mekanını da karakterize ediyor. Bu, vites değiştirici için karbon eki ile tamamlıyor. Kırmızı dekoratif dikişler gibi özel renk vurguları iç mekandaki görselliği ve kalite algısını arttırıyor.

Audi Q8 competition plus Fiyatı
2022 model yeni Audi Q8 rekabet artı paketi ile Haziran ayında Almanya pazarında satışa çıkarılacak. Lansmandaki duyurusuna göre Audi Q8 competition plus fiyatı için 84.500 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alınabilecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.