Oto Kokpit

2022 Yeni Audi Q7 competition plus Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

SUV segmentinde Audi, 2022 model yılına Audi Q7 ve Competition plus baskı modelleri ile giriyor. Dış ve iç kısım için isteğe bağlı donanım, Q ailesinin en büyük üyelerine daha da çekici geliyor.


2022 Yeni Audi Q7 competition plus

2022 Yeni Audi Q7 competition plus Dış Özellikleri
SUV segmentinin en gözdelerinden olan 2022 Yeni Audi Q7 Black plus görünüm paketi, otomobil için dinamik görünümüyle S line dış mekan paketini daha da öne çıkarıyor. Solungaçları ve çerçeveyi içeren siyah Singlegrame ızgaranın yanı sıra siyah Audi halkaları ve klipsleri, sportif bir görünüm avantajı sunuyor. Audi Q7 için halihazırda bir seçenek olarak sunulan, karbon ayna muhafazası ve kapı kaplamaları ile yeni bir karbon paketi de ilgi çekici bir tasarım özellikleri ortaya koyuyor. Kırmızı fren kaliperleri ile donatılmış ve yolcuları S logosunun LED projeksiyonu ile karşılıyor.

2022 Yeni Audi Q7 competition plus Kokpiti

2022 Yeni Audi Q7 competition plus İç Özellikleri
Audi Q7, yeni “S line Competition plus” serisinde siyah dekoratif öğeler içerirken, iç mekanda yüksek kaliteli materyal kullanımıyla öne çıkıyor. Koyu tonlar, koltuklarda ve direksiyon simidi üzerinde isteğe bağlı kırmızı dekoratif dikişler gibi özel renk vurgular dikkat çekiyor.

2022 Yeni Audi Q7 competition plus Fotoğrafları

2022 Yeni Audi Q7 competition plus Fiyatı
Yeni Audi Q7 competition plus tanıtımında aracın paket seçeneklerine göre fiyatları başlangıç seviyelerinden itibaren duyuruldu. Buna göre 2021 yılının Haziran ayından itibaren satışa sunulacak 2022 Yeni Audi Q7 competition plus fiyatı Almanya pazarında 78.170 Euro’dan başlayacak. Teslimatlar 2021 yazının sonunda gerçekleşecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.