Oto Kokpit

299 Beygirlik Elektrikli 2022 Volkswagen ID.4 GTX Özellikleri – Fiyatı

Çekici ve yüksek kaliteli tasarım öğeleriyle donatılmış olan Volkswagen ID.4 GTX, elektrikli sürüşün avantajlarını yaratıyor. Çift motorlu ve dört tekerli çekiş gücü olan bu araç, enerji verimliliği açısından oldukça iyi iş çıkarıyor.

Elektrikli 2022 Volkswagen ID.4 GTX

Volkswagen ID.4 GTX Dış Özellikleri
Volkswagen’in bu versiyonunda geleneksel ile modern çizgiler birlikte kullanılıyor. Önceki versiyonlara benzer ışık şeridi olan ID.4 GTX, üç petek far tasarımı ile güncelleniyor. Dayanıklı profilinin sportif detayları, araca hoş bir hava katıyor. X fren lambası ve yeni tasarım tampon ile ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. ID.4 GTX’in en bilinen yenilikleri arasında 3D led arka lamba grubu ile üretilmesi bulunuyor.

2022 Volkswagen ID.4 GTX İçi

Volkswagen ID.4 GTX İç Özellikleri
2022 versiyonuna göz atıldığında iç tasarımda dikkat çeken ilk ayrıntı yeni bir renk düzeni oluyor. Çevreci otomobillerin rengi olan gölgeli mavi tasarım ID.4 GTX’de de görülüyor. Siyah tavan tasarımının, arka tasarım ile bütünlük içerisinde üretildiği biliniyor. Zarif logo tasarımı bulunan bu modelde, direksiyon, eşik paneli kaplamaları ve ön koltuk arkalarında GTX sembolü yer alıyor. Konforlu iç hacim sunan ID.4 GTX, ayrıca dijitalliği panellerine entegre etmişe benziyor.

Volkswagen ID.4 GTX Motor Özellikleri
Güçlü performans ile tanıtıma çıkan 2022 versiyon, iki ayrı elektrikli tahrik motoru ile geliyor. Ön ve arka akslarda yer alan motorlar, birlikte çalışınca 220  kW güç çıkışı sağlıyor. Dört tekerlekli çekiş sistemi ile geliştirilmiş olan ID.4 GTX, rampalara dahi kolaylıkla tırmanmayı desteliyor. Bu serinin en iyisi olan model; 6,2 saniyede 0-100 km hız performansı sunabiliyor.

 2022 Volkswagen ID.4 GTX Fiyatı

Türkiye fiyatı henüz belli olmayan aracın, Almanya fiyatı yaklaşık olarak biliniyor. 2021 yazında Avrupa’da satışa sunulması planlanan ID.4 GTX’in fiyatı 50 bin Euro civarında olacağı tahmin ediliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.