Oto Kokpit

2021 Yeni Kasa Nissan X-Trail Kokpiti Görüntülendi

Nissan’ın aktif satışta olan en büyük SUV modeli X-Trail tamamen yenileniyor. Daha önce kamuflajlı olarak dış fotoğraflarıyla karşımıza çıkan 2021 yeni kasa Nissan X-Trail‘in bu sefer iç mekanına dair casus fotoğraflar ortaya çıktı. Tepeden tırnağa yenilenecek olan aracın kokpit detaylarına yakından bakalım.


2021 Yeni Kasa Nissan X-Trail İçi

LED DRL farlarla gelecek olan yeni nesil X-trail, ailenin küçük SUV’u Juke’ta kullanılan tasarım hatlarına sahip olması beklenirken iç mekanında klasik yapıdan kurtulup daha şık şekilde gelecek.

2021 Yeni Kasa Nissan X-Trail Kokpitinden Öne Çıkanlar

– Dijital gösterge ekranı ilk bakışta dikkatleri üzerinize çekecek.

– Öte yandan yenilenen multimedya ekranı ve yeni kontrol tuşları da büyük yenilikler arasında bulunuyor.

Yeni Kasa Nissan X-Trail

– Orta konsola geçtiğimizde ise yaşam alanındaki büyük değişimin en kayda değer noktalarından birisi oluyor. Orta konsol ve alt kısmında daha premium hava oluşturulmaya çalışırken güncel versiyondaki çirkin vites topuzu yerine daha minimal ve şık vites değiştirme elemanı eklenmiş.

Yeni Kasa Nissan X-Trail İçi

Teknik kısıma dair herhangi bilgi yer almıyor. Fakat ABD pazarında Rogue adıyla satılan bu aracın 2.5 litrelik 170 beygir güç sunan 4 silindirli benzinli motorla gelmesi bekleniyor. Türkiye yollarında ise 1.6 dci adlı 130 ps güç üreten turbo dizel ünite ile yola devam edilecek gibi duruyor. Ekstradan düşük hacimli güçlü benzinli motorda kullanılabilir. Bu kısım henüz net değil. 2021 Yeni Kasa Nissan X-Trail resmi tanıtımı yapıldığı zaman aracın detaylarını ekleyeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }