Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Audi Q5 Sportback Özellikleri ile Tanıtıldı

Audi, E Tron, Q3 Sportback modellerinin ardından yenilenen Q5 Sportback modelini piyasaya tanıttı. Dinamik hatlara sahip bu yeni modelde, günlük kullanıcılar ve sportif sürüşe önem veren müşterilere odaklanıldı.

2021 Yeni Audi Q5 Sportback Özellikleri

Dinamik aydınlatma seçenekleri ile birlikte gelen 2021 yeni Q5 Sportback, üç farklı şekilde aydınlanabilen QLED özellikli arka aydınlatmaları için müşterilere seçim şansı tanıyor.

2.82 metrelik dingil mesafesi sunabilen araçta, arka diz mesafesi için oldukça geniş bir yer ayrılmış. Advance ve S line paket seçimi yapabileceğiniz model için 12 farklı renk seçeneği içerisinden tercih yapılabilecek. Aracın toplam uzunluğu ise 4.69 metre olarak sunuluyor.

2021 Yeni Audi Q5 Sportback Türkiye

510 litre bagaj hacmine sahip bu coupe görünümlü SUV, arka koltuklar yatırıldığında 1480 litre hacme kadar alan yaratabiliyor. Arka koltuklar yana ve öne ayar mekanizmasın sahip ve dilenirse standart bagaj hacmi 570 litreye kadar çıkarılabilir.

Avrupa’da, dört silindirli, 2.0 litrelik motorla görücüye çıkan Q5, 204 PS güç üretirken 400 nm tork oluşturabiliyor. Hafif hibrit sistem ile bütünleştirilmiş motora, 7 ileri s tronik çift kavramalı şanzıman eşlik ediyor. Ayrıca piyasaya sürüldükten sonra, dört silindirli V6 TDI ve yine dört silindirli, 2.0 litre TFSI motor seçenekleri de gün yüzüne çıkacak.

2021 Yeni Audi Q5 Sportback İçi

12.3 inçlik gösterge paneli ile birçok bilgiyi ekranda rahatlıkla gösterebilecek Q5 Sportback, baş üstü ekran yardımı ile yol güvenliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. Premium ses sistemleri ve üstün güvenlik donanımları ile birleştirilmiş yeni Audi Q5 Sportback, 2021 ilk yarısında kullanıcılarını karşılamayı hedefliyor.

Etiketler:

2021 Yeni Audi Q5 Sportback Özellikleri ile Tanıtıldı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Murat Demirci dedi ki:

    Peugeot yeni modelleri hakkında bilgi var mı acaba ?

Sayfa başına git