Oto Kokpit

2020’nin En İyi Otomobil Markaları Belli Oldu

2020’nin En İyi Otomobil Markaları Belli Oldu

Auto BILD tarafından dokuzuncusu düzenlenen tüm sınıfların en iyi markaları yarışmasının sonuçları açıklandı. 2020 yılının en iyi otomobillerini segmentlerine göre sırasıyla aktardık. Almanların en prestijli otomobil yayıncılarından olan Auto BILD tarafından belirlenen 2020 yılının en iyi otomobil markalarına gelin sırasıyla bakalım.


2020'nin En İyi Otomobil Markaları

A Segmenti
Genel oylama da kategorinin birincisi % 59.09 puanlama ile Hyundai olmuş.
Volkswagen, UP modeli ile kalite, Abarth, 595 modeliyle tasarım ve Hyundai ise yeni i10 ile fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

B Segmenti
Genel oylama da kategorinin birincisi % 52.13 puanlama ile Opel olmuş.
Audi, A1 modeli ile kalite, Mini, One modeliyle tasarım ve Dacia ise Sandero modeliyle fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

C Segmenti
Genel oylama da kategorinin birincisi % 60.25 puanlama ile KIA olmuş.
Audi, A3 modeli ile kalite, Alfa Romeo, Giulietta modeliyle tasarım ve Dacia ise Logan MCV modeliyle fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

D Segmenti
Genel oylama da kategorinin birincisi % 60.95 puanlama ile Skoda olmuş.
Audi, A4 modeli ile kalite, Alfa Romeo, Giulia modeliyle tasarım ve Skoda ise Superb modeliyle fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

E Segmenti
Genel oylama da kategorinin birincisi % 60.78 puanlama ile Audi olmuş.
Audi, A6 modeli ile kalite, Audi, A7 modeliyle tasarım ve Volkswagen ise Arteon modeliyle fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

F Segmenti
Genel oylama da kategorinin birincisi % 55.41 puanlama ile Mercedes olmuş.
Mercedes, S Serisi ile kalite, Porsche, Panamera modeliyle tasarım ve elektrikli otomobiller dünyasının prensi Tesla ise Model S ile fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

G Segmenti
Genel oylama da kategorinin birincisi % 58.25 puanlama ile Porsche olmuş.
Porsche, Taycan ile kalite, yine Porsche, 718 Cayman ile tasarım ve Ford ise Mustang ile fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

J Segmenti
Küçük SUV
Genel oylama da kategorinin birincisi % 58.06 puanlama ile Cupra olmuş.
BMW, X2 modeli ile kalite, Cupra, Ateca modeliyle tasarım ve Dacia ise Duster modeliyle fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

Kompakt SUV
Genel oylama da kategorinin birincisi % 52.12 puanlama ile Skoda olmuş.
Audi, Q3 modeli ile kalite, Alfa Romeo, Stelvio modeliyle tasarım ve Ssangyong ise Rexton modeliyle fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

Lüks SUV
Genel oylama da kategorinin birincisi % 51.66 puanlama ile Audi olmuş.
Audi, Q8 modeli ile kalite, Land Rover, yeni Defender ile tasarım ve Ford ise Explorer modeliyle fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

Kompakt VAN
genel oylama da kategorinin birincisi % 59.75 puanlama ile Volkswagen olmuş.
Volkswagen, Caddy modeli ile kalite, Volkswagen, Touran ile tasarım ve Dacia ise Dokker modeliyle fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

Büyük VAN
Genel oylama da kategorinin birincisi % 55.56 puanlama ile Volkswagen olmuş.
Volkswagen, yeni T6.1 ile kalite, yine Volkswagen, Sharan ile tasarım ve Ford ise Galaxy modeliyle fiyat / performans olarak en yüksek puanı toplamış.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]