Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Volvo V90 Özellikleri ile Tanıtıldı

2020 Yeni Volvo V90 Özellikleri ile Tanıtıldı
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Volvo’nun zirveyi hedefleyen araçlarından bir tanesi olan V90, 2020 senesine de oldukça iddialı bir giriş yaptı. Aracın yeni kasasının tasarımı tüm dünyaya tanıtılırken Volvo yetkilerinin araçlarına olan güveni herkes tarafından fark edildi. Tasarım konusunda çok büyük bir değişiklik olmasa da yapılan değişikliklerin tamamı etkileyici bir görüntü oluşumuna katkı sunmuş durumda. Gelin 2020 yeni Volvo V90 modelini yakından tanıyalım.

2020 Yeni Volvo V90

Thor’un Çekici formuna sahip olan farları, yepyeni bir ızgara tasarımı ve demir bir Volvo işareti aracın son derece çekici bir görüntüye kavuşmasını sağlamış durumda. Hem ön kısımdan hem de arkadan oldukça etkileyici olduğunu söylemek mümkün. İç tasarımında ise rahatlık ve temizlik her zaman ön planda tutulmuş. İç tasarım için ultra lüks bir seçenek de 2020 Volvo V90 modelinde kullanıcılara sunuluyor.

2020 Yeni Volvo V90 Türkiye

2020 Volvo V90’a Hibrit Desteği

Geçmiş yıllarda motoruna elektriği katmayan V90 modeli bu sene hafif hibrit sınıfı araçlar arasına ismini yazdırıyor. 2020 Volvo V90 hem benzinli hem de dizel seçenekleri ile kullanıcılara sunulmakta. Her iki seçenekte de motora ek olarak küçük bir elektrikli motor var. Güç aktarımını muhteşem bir şekilde sağlayan bu motor aracın hibrit olarak tanımlanmasını sağlayan parça.

2020 Yeni Volvo V90 Fotoğrafları

Hem dizel hem de benzinli modelde 8 vitesli bir otomatik şanzıman tercih ediliyor. Otomatik şanzımanın yakıt performansı ise muhteşem seviyelerde. Her zaman düşük devirde kullanılabilen araç rakiplerine göre oldukça uygun seviyede yakıt tüketimi gösteriyor. 100 km/s hıza ulaşması için 4.8 saniye gibi çok düşük bir süre yeterli olacak. Maksimum hız olarak aracın teknik bilgilerinde 250 km/s gözüküyor. Konforu, performansı ve güvenliği aynı anda almak isteyen kişiler için son derece doğru tercihlerden bir tanesi olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.