Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Volvo V90 Cross Country Özellikleri ile Tanıtıldı

Dünyanın önde gelen otomobil üreticileri arasında yer alan Volvo, 2020 senesine girildiğinde en çok tercih edilen lüks araçlarından bir tanesinin daha tanıtımını gerçekleştirdi. Geçmiş yıllarda da kullanıcılara başarılı bir performans sunan yeni Volvo V90 Cross Country yeni versiyonuyla da özelliğinden herhangi bir şey kaybetmiş değil.

2020 Yeni Volvo V90 Cross Country Türkiye

Volvo yeni yılın hemen akabinde araçlarını makyajladı. Ancak bu makyajın çok rahat bir şekilde fark edilebildiğini söylemek doğru olmaz. Volvo, yeni modelinde çok küçük ayrıntıları değiştirerek müşterilerinin karşısına çıkmayı tercih etmiş. Zaten sevilen modellerden bir tanesi olduğundan Volvo V90 Cross Country modelinin çok fazla makyajlanmaması da normal karşılanabilir. Ön kısımda hava girişlerinde değişiklikler bulunurken arka kısımda tamamen LED ve dinamik bir farlara geçiş yapıldığı söylenebilir. Modern görünümlü bir araç isteyenler için harika seçenekler arasında yer alacaktır.

2020 Yeni Volvo V90 Cross Country Teknik Özellikleri

Volvo son yıllarda hafif hibrit motorları araçlarında kullanmaya başladı ve bundan oldukça iyi düzeyde verim aldı. 2020 senesine girdiğimizde dizel ya da benzinli motorların yanına küçük bir elektrikli motor eklenmesiyle oluşan hafif hibrit motorların V90 modellerine de geldiğini görüyoruz. Bu gelişme ile birlikte daha düşük bir yakıt tüketimine sahip olan Volvo V90 Cross Country, doğa ile samimiyetini arttırmış oluyor.

2020 Yeni Volvo V90 Cross Country

Otomatik şanzıman ile sunulan modelde 8 ileri vites yer almaktadır. 235 beygir gücüne sahip olan araç performans talep eden kişiler için son derece başarılı sonuçlar verebilir. Aracın 0’dan 100 km/s hıza ulaşması için 7,5 saniye yeterli oluyor. Vites geçişlerinde kalitesini hissettiren Volvo güvenlik konusunda da taviz vermemekte kararlı. Aracın hem içerisinde hem de dışında malzeme kalitesini hissetmek son derece kolay.

2020 yeni Volvo V90 Cross Country hakkında aktaracaklarım bu kadar. Aracın Türkiye fiyatı açıklandığı zaman ek güncelleme yapacağım.

2020 Yeni Volvo V90 Cross Country Fotoğrafları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git