Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Toyota RAV4 TRD Off Road Özellikleri ile Tanıtıldı

Yeni RAV4 geçen sene Nisan ayında tanıtılmıştı. Şimdi ise daha sıkı modeli olan 2020 Toyota RAV4 TRD Off Road gün yüzüne çıktı. Şikago otomobil fuarında lanse edilen bu araç standart versiyonuna göre daha sıkı görünüyor. İşte detaylar…


2020 Yeni Toyota RAV4 TRD Off Road

TNGA-K platformunda üretilen 2020 Toyota RAV4 TRD Off Road, standart versiyona göre geliştirilmiş süspansiyonlara sahip. 21,8 cm yerden yüksek olan bu araç, 2.5 litre dört silindirli 203 beygir motorla kullanıcıya sunulacak. 8 ileri otomatik şanzımanlı RAV4 TRD Off Road, 1.587 kilograma kadar çekme kapasitesine sahip olduğunu da dipnot olarak düşelim.

2020 Yeni Toyota RAV4 TRD Off Road Donanımları

Off-Road kimliğinin öne çıkarıldığı bu araçta kum, kar, ağır arazi için özel modlar sunuluyor ve böylece 2020 yeni Toyota RAV4 TRD Off Road modelinin adına uygun kimliği yansıtması sağlanıyor.

Yeni Toyota RAV4 TRD Off Road Donanımları
Araçta 18 inçlik siyah jantlar, üç farklı sürüş modu, 7 inçlik dokunmatik multimedya ekranı gibi yeni Toyota RAV4 modelinde sunulan donanımlar bu araçta da sunulacak. Bunlara ek olarak;
yokuş iniş ve kalkış desteği,
römork kontrol sistemi,
yaya algılama ve ileri çarpışma önleme sistemi,
adaptif hız sabitleyici,
şerit takip ve uyarı asistanı,
otomatik uzun far sistemi,
yol işaretleri algılama özelliği,
arka çapraz trafik uyarı sistemi, kör nokta uyarı asistanı gibi özellikler de 2020 yeni Toyota RAV4 TRD Off Road modelinde standart olarak sunulacak.

2020 Yeni Toyota RAV4 TRD Off Road Kokpiti

Araç hakkında paylaşacaklarım bu kadar. Fiyat konusu henüz paylaşılmadı. Büyük bir ihtimal ilk olarak ABD pazarında satışa sunulacak. Avrupa pazarına satışı henüz netleşmediği için bilgi veremiyorum. Sırada aracın görselleri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git