Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Seat Mii Electric Teknik Özellikleri ile Tanıtıldı

Elektrikli otomobiller dünyasına bir araç daha eklendi. 2020 Seat Mii Electric, teknik özellikleriyle birlikte duyuruldu. Bildiğiniz üzere elektrikli araçlar, son yıllarda yaygınlaşmakta olan araçlardır. Doğaya daha az zarar vermesi ile bilinen elektrikli araçlar, sürücüleri büyük bir yakıt masrafından kurtaracak. Elektrikli olan 2020 model Seat Mii Electric modeli de hem büyük bir yakıt tasarrufu sağlayacak hemde güvenli bir sürüş keyfi yaşatacak. Farklı renk seçenekleri bulunan 2020 model Seat Mii Electric, en yüksek 61 kW güce kadar ulaşabilmektedir. 36.8 kWh kapasitesi bulunan yeni Seat Mii Electric, saatte 50 kilometre hıza 3.9 saniyede ulaşabilmektedir. Saatte en yüksek 130 km hıza kadar ulaşabilir. 250 litre bagaj kapasitesi bulunan araç, arka koltuklar katlanmış halde 923 litreye kadar çıkabilir. 260 kilometre menzili bulunan 2020 model Seat Mii Electric, 1 ila 4 saat arasında şarj olabilmektedir.


2020 Yeni Seat Mii Electric Teknik Özellikleri

2020 model Seat Mii Electric, modern sürüş taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır. Modelin dış kısmı ve alaşım jantlar profesyonel bir şekilde yenilenmiştir. Sportif koltuklar, size konfor sunarken ısıtmalı sistem ile hiç üşümeyeceksiniz. Deri direksiyon simidi, vites topuzu ve el freni dışında kaput altında yapılan büyük düzenleme ile araç daha kaliteli hale getirildi. 3.9 saniyede 50 kilometreye ulaşan araç, 61 kilowatt güce kadar ulaşabilmektedir. 2020 model Seat Mii Electric, tek bir şarj ile 260 kilometre yol alınarak size büyük bir yakıt tasarrufu sağlar. Araca uzaktan erişim sağlayan SEAT CONNECT özelliği ile aracınızı rahatlıkla yönetebileceksiniz. Aracın 5 renk seçeneği mevcuttur. Bu renkler koyu siyah, şeker beyazı, kasırga kırmızısı, costa mavisi ve tungsten gümüş renkleridir. Özellikle büyük şehir ve şehre yakın alanlarda araç kullananlar için tasarlanan 2020 model Seat Mii Electric, hem özel müşterilere hemde filolara yöneliktir.

2020 Yeni Seat Mii Electric

2020 model Seat Mii Electric, ana pazara girdiğinde uygun fiyatlı ile tam bir fiyat performans ürünü olacak. Eşdeğer bir araca göre daha ucuza satılacak olan 2020 model Seat Mii Electric, müşterilerine uygun bir fiyat çıkaracak. Eğer elektrikli araç kullanmayı düşünüyorsanız elektrikli araçların daha az maliyetli olduğunu bilmelisiniz. 2020 model Seat Mii Electric ile rahat bir kullanım yaşarken konforlu bir sürüş sizi bekliyor olacak. Firmanın size sağladığı bir diğer kolaylık ise yıllık kiralama hizmeti olacak. Bu hizmet sayesinde satın alma endişesine girmeden arabayı istediğiniz kadar kullanıp daha ucuza yararlanabileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git