Oto Kokpit

2020 Yeni Renault City K-ZE Özellikleri ile Tanıtıldı

Renault, elektrikli araçları arasına bir yenisini daha ekledi. 2019 Şangay otomobil fuarında lanse edilen 2020 Renault City K-ZE tamamen elektrikli olarak üretilen crossover SUV sınıfına dahil oldu. Temel özellikleri ile tanıtılan bu aracı gelin yakından tanıyalım.


2020 Yeni Renault City K-ZE

2020 Yeni Renault City K-ZE 150 mm yerden yüksekliği ve 2423 mm aks mesafesi ile sınıfının en iyi hacimlerinden birini sunuyor. Ayrıca 300 litrelik bagaj alanı ise yine crossover SUV segmentinin en iyilerinden olduğunu belirteyim.

2020 Yeni Renault City K-ZE Teknik Özellikleri

Tamamen elektrikli olarak üretilen 2020 yeni Renault City K-ZE bataryası ve güç bilgisi aktarılmadı. Fakat bu araç tamamen boşken hızlı şarj istasyonunda 0’dan % 80’e kadar şarjını 50 dakika da tamamlıyor. Tamamen şarj olması ise 4 saat sürüyor. Bu değerlerinde elektrikli otomobiller arasında en iyi süreler içerisinde olduğunu bildirelim.

2020 Yeni Renault City K-ZE Kokpiti

2020 Yeni Renault City K-ZE modelinin yaşam alanı ise oldukça sade tasarlanmış. Dijital gösterge ekranı, 8 inçlik dokunmatik ekranı da dikkat çeken noktalar arasında bulunuyor ama manuel klima, mekanik el freni ve Dacia modellerine çok benzeyen birçok alanı da aracın uygun fiyatla satılacak hissini öne çıkarıyor.

2020 yeni Renault City K-ZE hakkında aktaracaklarım bu kadarla sınırlı kalıyor. Asya pazarı için satılacak olan bu aracın Avrupa pazarında satışı konusunda bilgi verilmedi. Fiyatı ise henüz açıklanmadı. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }