Oto Kokpit

2020 Yeni Mercedes-AMG GLE 53 Coupe Görüntülendi

Mercedes’in lüks SUV sınıftaki temsilcisi GLE’nin güçlü versiyonlarından birisi daha geliyor. AMG ailesine dahil olacak yeni Mercedes-AMG GLE 53 Coupe, casus kameralara kamuflajlı şekilde yansıdı. İşte detaylar…


2020 Yeni Mercedes-AMG GLE 53 Coupe

Son zamanlarda AMG modellerini daha düşük güçlerde de sınıflandıran Alman üretici, şimdi de GLE Coupe için aynı uygulamaya gitti.

Casus kameralara yakalanan 2020 Mercedes-AMG GLE 53 Coupe, ön kısımda büyük ızgarası, AMG tamponu ile arkada ise dört egzoz çıkışı, ledli stoplarıyla dikkat çekiyor.

2020 Yeni Mercedes-AMG GLE 53 Coupe Ne Zaman

Mercedes-AMG GLE 53 Coupe için 3.0 litre 6 silindirli turbo benzinli motor kullanması beklenen yıldızın, bu araçta 435 ps 429 beygir 520 nm tork güç üreteceği söyleniyor. GLE 63 versiyonuna göre biraz daha uysal yüzü temsil edecek olan GLE 53 coupe, Audi Q8 ve önümüzdeki sene gelecek olan yeni BMW X6 gibi rakiplerinin benzer motor güçlerine karşı direkt rakip olarak çıkacak.

Yeni Mercedes-AMG GLE 53 Coupe şuan kamuflajlı görselleri ve aktardığım birkaç bilgi dışında detaylara sahip değil. Önümüzdeki yıl içerisinde tanıtılmasının ardından daha fazla bilgi paylaşacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.