Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni McLaren GT Verdant by MSO Özellikleri ile Tanıtıldı

McLaren tarafından üretilen araçların bazılarına McLaren Special Operation olarak tanımlanan ve kısaca MSO olarak geçen kuruluştan dokunuşlar oluyor. 2020 senesinde görücüye çıkan McLaren GT Verdant by MSO da bu dokunuşlardan nasibini almış olan modellerden bir tanesi.


2020 Yeni McLaren GT Verdant by MSO Teknik Özellikleri

Aracın biraz daha kişiselleştirilmesi ve daha zengin işçiliğin arabada yer alması için başlatılan çalışmalar muhteşem bir sonuç ortaya çıkardı. MSO tarafından tasarlanan yeni otomobil daha ilk bakışta rengiyle herkesi cezbediyor. Aracın üzerinde yer alan 3 tonlu yeşil kaplama renkten karanlığa geçişi kusursuz bir biçimde gerçekleştiriyor. Aracın renklendirilmesinde kullanılan yeşil tonları ön kısımdan arkaya doğru Horsell Green, Arbor ve Steppe Green olarak tanımlanıyor. Bu muhteşem akışın gerçekleşebilmesi için aracın kaplanmasında 430 saatlik bir mesai harcanmış durumda.

2020 Yeni McLaren GT Verdant by MSO 0-100 km/s

Aracın içerisinde yer alan koltuklarda ise bugüne kadar hiç kullanılmamış yün türleri kullanılmış. Dünyanın en üstün kalitede ve yumuşaklıkta olan yünlerinin kullanıldığı koltuklar harika bir tecrübe sunabilir. Aracın içi ise tam bir kokpit havasında. Sade bir tasarımım söz konusu olduğu söylenebilir. Aracın sahip olduğu yeşil renkler iç kısımda da hafif bir şekilde kullanıma devam etmeyi başarmış.

2020 Yeni McLaren GT Verdant by MSO Kokpiti

2020 Yeni McLaren GT Verdant by MSO Teknik Özellikleri

Dış görünüşünde muhteşem etkiler yaratan MSO, aracın teknik özelliklerine herhangi bir şekilde dokunmamış. Bu aşamada McLaren tarafından üretilen 4.0 litrelik motor yer alıyor. Çift turbo şarjlı V8 özelliğindeki bu motor 630 Nm tork üretme kapasitesine sahip. Motorun sahip olduğu beygir gücü değeri ise 620 olarak belirtiliyor. Aracın 0 km/s hızdan 100 km/s hıza ulaşması için 3,2 saniyelik bir süre yeterli olmakta. Bu muhteşem verilere MSO tarafından yapılan tasarım da eklenince enfes bir ürünün ortaya çıktığı söylenebilir.

2020 yeni McLaren GT Verdant by MSO modeline dair aktaracağımız bilgiler bu kadarla sınırlı kalıyor. Sırada aracın fotoğrafları var. Onlara bakalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git