Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Kia Telluride Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Macera ve yeni tutkular arayanlar için eşsiz bir SUV deneyimi yaratan Kia Telluride tüm yol koşullarında eşsiz ve başarılı bir sürüş deneyimi sunuyor. En önemli özelliklerinin başında ise Kia’nın SUV sınıfı başta olmak üzere tüm aile yelpazesinde bulunan en büyük araç olmasıdır. Sekiz kişiye kadar çıkartılabilen konforlu oturma alanı, 291 beygir güç sunan 3.8 litrelik V6 motoru, isteğe bağlı aktif dört tekerlek ile çekiş fonksiyonu ve son derece dikkat çekici tasarım şıklığı ile öne çıkıyor. Bu özelliklerinin haricinde ABD’ ye özel olarak tasarlanmış olan ilk Kia modeli olma niteliği de taşıyor.

2020 Yeni Kia Telluride Özellikleri

Dış aksamında yer alan sofistike parça ve detayları ile dışarıdan bile iç konfor ve tasarım şıklığına ilişkin önemli ipuçları sunuyor. Genel dış yapısında uzun ve geniş başlık ile ızgara ile önden tüm dikkatleri üzerine toplarken, bunu tamamlayan kalın, istiflenmiş farları ile hem güç hem de denge sağlıyor. Dik ön camı, temiz yan profil ve kas gerginliğinin iletimini oluşturuyor. Yeni Kia Telluride LED çizgili ters ‘L’ kuyruk lambaları, kaputunun ön bölümünün kenar kısmında ve bagaj kapağının uzatılan isim levhaları ile kendisine özel pek çok dikkat çekici tasarım fonksiyonuna sahiptir.

2020 Yeni Kia Telluride Donanımları

İç dizaynında yer alan dikkat çekici tasarımıyla konfor ve lüksü bir SUV aracında toplayan 2020 Kia Telluride modelinde orta konsola entegre edilen tutma dayanakları eşsiz bir konfor rahatlığını sürücü ve yolculara sağlıyor. Genişliği etkin bir ferahlık ile oluşturan birinci sınıf döşeme özelliklerinin sanatsal bir etkide oluşturuyor. Telluride pek çok farklı sürüş şartında dahi etkin bir şekilde çalışma gerçekleştirebilecek ve aynı zamanda da hem zevkli, hem güvenilir bir sürüş deneyiminin yakalanmasını sağlıyor. Kaputunun altında 3.8 litre kapasiteli LAMBDA II kodlu atmosferik benzinli V6 motoru bulunurken, 291 beygir 355 nm tork güç üretiyor. Şimdilik bu araç hakkında aktaracaklarım bunlarla sınırlı kalıyor. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.