Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Kasa Renault Kangoo 3 Görüntülendi

Renault’un hafif ticari sınıftaki temsilcisi Kangoo üçüncü nesline kavuşuyor. Uzun süredir yenilenmeyi bekleyen araç kamuflajlı olarak testlerdeyken görüntülendi. 2020 yeni kasa Renault Kangoo 3 için ilk bilgilere gelin yakından bakalım.


2020 Yeni Kasa Renault Kangoo

Renault Kangoo ile sektörün ilk tanışması 1997 yılında olmuştu. 10 yıl boyunca satışta kalan ilk versiyondan sonra 2007 yılında ikinci nesil Kangoo üretildi ve makyajlanarak günümüze kadar geldi. Renault Kangoo artık 12. yılını tamamlamak üzerine ve bu aracı sevenler yeni jenerasyonu merakla bekliyor. Renault ise çoktan çalışmalara başladı ve prototip versiyonuyla testlerini devam ettiriyor.

2020 Yeni Renault Kangoo

Kamuflajlı olarak görüntülenen 2020 yeni Renault Kangoo için genel hatlar kendini gösteriyor. Ön kısımda Clio’yu andıran farlar ve geniş ön ızgarası dikkat çekerken arkaya doğru en ciddi rakibi VW Caddy’yi andıran yapısı öne çıkıyor. Kısaca ikinci neslin büyük cüssesinin biraz daha küçülerek daha derli toplu Kangoo’ya döneceğini söyleyebiliriz.

2020 Yeni Kasa Renault Kangoo Ne Zaman Çıkacak?

Yeni Renault Kangoo 3 yaşam alanına dair herhangi bilgi yer almıyor. Motor seçeneklerinde ise güncel dizel ve benzinli motorların kullanılması ön görülüyor. Tabi buna ek olarak ikinci nesil Kangoo’da adımı atılan elektrikli versiyonun devam ettirileceği biliniyor. Yeni Renault Kangoo Ze ile hafif ticari sınıfta elektrikli araçlar arasında bir yenisi daha eklenmiş olacak. Bakalım bu aracın menzili ne kadar olacak?

Şimdilik yeni nesil Renault Kangoo 3 hakkında aktaracağım bilgiler bu kadarla sınırlı kalıyor. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

2020 Yeni Kasa Renault Kangoo Ne Zaman?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git