Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Kasa Mercedes-AMG A45 Nürburgring’de Görüntülendi

Nürburgring pisti yepyeni araçlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Otomobiller yollara çıkmadan önce son testlerini Yeşil Cehennem’de tamamlıyor. Yeni kasa Mercedes-AMG A45‘te kullanıcı ile buluşmadan önce Ring’te yeteneklerini sınıyor. Bu esnada da casus kameralara yakalandı. İşte detaylar…


2020 Yeni Kasa Mercedes-AMG A45

Yeni nesil A serisi ile tanıştıktan sonra AMG ailesini çokça merak ettik. Yıldız da bize önden bir kıyak yaptı ve yeni A35 AMG modelini tanıttı. 306 ps 302 beygir 400 nm tork güç üreten bu araç aslında ilk etapta hayal kırıklığı oluşturdu. Fakat sırada yeni Mercedes-AMG A45 modelinin olacağını belirtmiştim.

Vee yeni A45 geliyor.
Nürburgring pistinde virajları cayır cayır dönen yeni nesil A45 AMG son testlerini tamamlıyor. Videosu kamuflajlı şekilde internete düşen aracın tasarımı üzerinde ciddi değişimler görmeyeceğiz. Ön tampon biraz daha agresif olacak ve arka tampon ise dörtlü egzoz çıkışıyla kendini gösterecek. Yaşam alanında ise yine bu araca özgü olan spor koltuklar, özel trimler ve kadranda değişim olabilir.

Gelelim asıl noktaya…
2020 Yeni Kasa Mercedes-AMG A45 kaputu altındaki güç konusunda net bilgiler yok ama iki litre turbo benzinli motorun 400 PS 396 beygir civarında güç üreteceği yönünde tahminler oluyor. Şimdilik paylaşacaklarım bunlarla sınırlı kalıyor. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git