Oto Kokpit

2020 Yeni Kasa Land Rover Defender Görüntülendi

Land Rover markasının arazi aracı kimliğini en iyi yansıtan Defender modeli yeni nesli ile gün yüzüne çıkıyor. 2020 yeni kasa Land Rover Defender iki yıl bekleyişin ardından sonra prototipi ile kameralara “ben geliyorum” diyerek müjdeyi verdi. İşte detaylar…


2020 Yeni Kasa Land Rover Defender

Land Rover Defender safkan arazi aracı olarak 1983 yılından beri yollarda yer alıyor ve kullanıcısına en can alıcı arazilerde bile eşlik ediyor. Tasarımından ödün vermeden geçmişten günümüze kadar gelen aracın en güncel versiyonu 2016 yılında üretildi ve sonlandırıldı. 3 kapı, 5 kapı ve pick up karoseri ile uzun yıllardır sektöre hizmet eden araç bu sefer L663 kodlu kasasıyla yollara çıkacak.

Yeni Kasa Land Rover Defender

#Best4x4xFar etiketi ile kamuflajlı şekilde prototip yüzünü casus kameralara gösteren yeni kasa Defender modelinin bu sefer tasarım kimliğini tepeden tırnağa revize etmesini bekliyoruz. Fotoğraflara baktığımızda ledli aydınlatma ekipmanları, bu aracın teknolojik nimetlerden daha fazla faydalanacağını gösteriyor. Tasarımsal olarak ise düz hatlara sahip olduğunu görüyoruz. Açıkçası bu hatlar bana tek bir aracı hatırlattı. O da Jeep Wrangler. Fakat ondan daha büyük bir araca benzeyecek. Mesela Discovery. Evet evet bu ikisinin karışımı olan yepyeni tarza sahip SUV bizi bekliyor.

Şimdilik 2020 Land Rover Defender hakkında aktaracaklarım bu kadar. Araç hakkında gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğim. Beklemede kalın…Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.