Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Kasa BMW M4 Cabrio Görüntülendi

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

M ailesinin çapkın modellerinden olan M4 ikinci nesline kavuşuyor. Prototip versiyonuyla testlerde görüntülenen 2020 yeni kasa BMW M4 Cabrio kamuflajlı olduğu için fazla detay vermedi. Fakat gelişine dair ilk ışığı yaktı. Yeni 3 serisinden birçok konuda benzerlik taşıyacak olan bu araçta ilklere de imza atılması bekleniyor. İşte detaylar…

2020 Yeni Kasa BMW M4 Cabrio

BMW M4 ile 2014 yılında tanışmıştık. F82 ve F83 kodlu kasayla lanse edilen bu araç E92 ve E93 M3’ün yerini almıştı. Coupe ve Cabriolet kasa tipiyle üretilen M4 için yenilenme zamanı geldi. 5. yılını devirecek olan bu yol canavarı ikinci nesliyle kullanıcıyla buluşacak.

2020 Yeni Kasa BMW M4 Cabrio Ne Zaman Çıkacak?

2020 Yeni Kasa BMW M4 Cabrio için net olmayan birçok bilgi dolaşıyor. Bunlardan ilki üç litrelik turbo benzinli motor tamamen revize edilerek sunulacağı oluyor. 450 ila 510 ps güç arasında güç üretmesi beklenen yeni M4’te yaşanacak kasa hafiflemesi sonrası çok daha iyi performans sunması bekleniyor. Öte yandan yeni nesil M4’te ilk defa xDrive adlı dört tekerden çekiş sisteminin kullanılması da bekleniyor. 2020 BMW M4 Coupe ve Cabrio için şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Aracın resmi tanıtımı yapıldığı zaman güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git