Oto Kokpit

2020 Yeni Kasa BMW 4 Serisi Cabrio Görüntülendi

BMW ailesi için yenilenme zamanı geldi. Merakla yeni 3 serisini beklerken karşımıza yeni 4 serisi cabrio çıktı. Tır üzerinde sevkiyat halindeyken casus kameralara kamuflajlı şekilde yansıyan araç, otomobil gündeminde öne çıktı. İşte detaylar…


2020 Yeni BMW 4 Serisi Cabrio

BMW 4 serisi, 2013 yılında 3 serisinin Coupe ve Cabrio versiyonlarını karşılaması için tanıtılmıştı. Premium d sınıfında üç farklı kasayla üretilen 4 serisi için coupe, cabriolet ve fastback yani gran coupe adlı 5 kapılı versiyonu seçenekleri sunuldu. Cabrio modelini F33 kodlu araç karşılıyordu. 2014 yılında geldiğimizde ise M4 tanıtıldı ve onun Cabrio modeli de F83 koduyla lanse edildi. 4 serisinin yollardaki varlığı üzerinden 5 sene geçti ve mevcut aracın yüzü artık eskimeye başladı. Her ne kadar arada makyaj operasyonu da yaşasa yenilik şart oldu. Yeni kasa bmw 4 serisi için kolları sıvayan Almanlar prototip versiyonunu bitirdi testlere götürülürken tır üzerinde casus kameralara yakalandı.

2020 Yeni BMW 4 Serisi Cabrio Ne Zaman Çıkacak?

Fotoğraflardaki yeni kasa BMW 4 Serisi Cabrio hakkında fazla bilgi sahibi değilim. Fakat bu karelerden çıkaracağımız en önemli şey artık hard top yerine soft top tavanın kullanılacağıdır. Ayrıca far alanı kamuflajlı da olsa hatların gelişine bakarak yeni nesil 8 serisinin far yapısına benzeyeceği görünüyor. Bunun yanı sıra yeni kasa 8 serisinde öne çıkan bazı özelliklerde bu araçta uygulanması bekleniyor. Özellikle vites yapısı ve konsol alanında belirgin adımlar atılabilir. Ayrıca BMW’nin yeni nesil asistanı “Intelligent Personal Assistant” sistemi de yeni kasa 4 serisi için kullanıma açılacaktır.

Şimdilik paylaşacaklarım bu kadar. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.