Oto Kokpit

2020 Yeni Kasa Audi RS7 Görüntülendi

2020 Yeni Kasa Audi RS7 Görüntülendi

Audi’nin en hızlılarından birisi olan RS7, yepyeni versiyonu ile yollara çıkmaya hazırlanıyor. Yeni kasa Audi RS7, kamuflajlı şekilde casus kameralara yakalandı. Prototip versiyonu ile görüntü veren araç, ikinci nesil A7’nin en güçlü yüzü olarak karşımıza çıkacak. İşte detaylar…


2020 Yeni Kasa Audi RS7

Audi A7’nin ikinci nesli gün yüzüne çıktı ve daha önce buradaki yazıda detaylıca bahsetmiştim. Bu aracın yollara çıkmasından sonra söz sırası yeni nesil RS7’ye geldi. Onu merakla bekliyorduk ve beklenen yol canavarı kamuflajlı şekilde gün yüzüne çıktı.

2020 Yeni Kasa Audi RS7 Ne Zaman Çıkacak?

Kamuflajdan yeni kasa Audi RS7’nin detaylarını anlamak pek mümkün değil. Fakat ön tampondaki agresiflik ve arkadaki çift egzoz çıkışı kendini gösteriyor. Tabi önemli olan kısım kaput altındaki güçte yatıyor. Güncel RS7’de 4.0 litre V8 çift turbo benzinli motor bulunuyor ve 560 ps 552 beygir 700 nm tork güç üretiyor. Ayrıca en güncel olarak RS7 Sportback Performance modeli tanıtılmıştı. O da 605 ps 750 nm tork güce sahipti. Bu veriler karşısında ikinci nesil Audi RS7’nin gücü merak ediliyor. Tahminlere göre dört litrelik motor yerini koruyacak ama 650 ps 641 beygir güç üretecek. Bu verilere göre 0-100 hızlanmasının 3 saniye altına düşmesi bekleniyor.

Audi RS7 MK2 Ne Zaman Çıkacak?

Kokpit kısmında ise yeni kasa Audi RS7’nin yaşam alanı ikinci nesil A7’den ciddi izler taşıyacak. Tabi koltuklar daha sportif olacak. Trimler, kapı içleri, pedallar da ve diğer noktalarda RS7’ye özel hatlar olacak.

Şimdilik MK2 Audi RS7 hakkında aktaracaklarım bu kadar. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.