Oto Kokpit

2020 Yeni Hyundai Venue Özellikleri ile Tanıtıldı

Hyundai, SUV ailesine bir araç daha kattı. 2019 New York otomobil fuarında tanıtılan 2020 yeni Hyundai Venue kompakt crossover SUV modellere rakip olarak üretildi. Markanın yeni tasarım kimliği olan ve özellikle Kona’yı andıran yüzüyle kullanıcıyı karşılayacak bu aracı gelin yakından tanıyalım.


2020 Yeni Hyundai Venue

Kona, Tucson, Santa Fe, Palisade ve NEXO modellerinden sonra şimdi de yeni Venue modeli ile karşımıza çıkan Hyundai, SUV dünyasındaki ciddiyetini biraz daha pekiştirdi.

Yeni Hyundai Venue

Yerden yüksek yapısı ile dikkat çeken 2020 Hyundai Venue modelinin baz versiyonunda 15 inçlik standart jantlar yer alıyor ve üst versiyonda gelen 17 inçlik jantlar sunuluyor. Donanım paketleri tam olarak netleşmemiş olsa da Güney Koreli üretici temel özellikleri paylaştı. Hyundai Venue donanımları arasında 8 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, navigasyon sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto desteği, 3.5 inçlik TFT renkli gösterge ekranı, ileri çarpışma önleme sistemi, aktif şerit yardımcısı, kör nokta çarpışma uyarısı, sürücü dikkat uyarı asistanı, arka çapraz trafik uyarı asistanı gibi özellikler bulunuyor. Çift renk seçeneği, deri çarpalı koltuklar, çift iç renk kullanımı, anahtarsız çalıştırma,ön koltuk ısıtma, çift usb girişi gibi özelliklerinde yer aldığını ayrıca dipnot düşelim.

2020 Yeni Hyundai Venue Kokpiti

Motor kısmında geçtiğimizde ise detayları henüz açıklanmayan 1.6 litrelik benzinli motor bulunuyor. Önden çekişli olarak üretilen yeni Hyundai Venue 6 ileri manuel ya da akıllı değişen (IVT) özelliğine sahip otomatik şanzımanla alınabilecek.

Şimdilik ABD pazarı için satışa sunulan yeni Hyundai Venue için Avrupa pazarı için herhangi operasyon faaliyeti bulunmuyor. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.