Oto Kokpit

2020 Yeni Hyundai i30 Wagon Özellikleri ile Tanıtıldı

Geçmiş yıllarda çok popüler olan station wagon stili son dönemde de oldukça fazla tercih edilmeye başladı. Bunu fark eden Hyundai, 2020 senesine sürpriz bir aday ile giriş yapıyor. 2020 model Hyundai i30 Wagon son derece spor görünüşlü bir aile arabası. Aracın farklarında yatay konumda duran V şeklindeki LED farlar son derece etkileyici. Bu etkileyici aracın ön ızgarasında ve sis farlarının çevresinde de başarılı bir şekilde devam etmiş. Yeni senenin hiç kuşkusuz en dikkat çeken modelleri arasında yer alacak.


2020 Yeni Hyundai i30 Wagon Teknik Özellikleri

2020 senesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran i30 ilk serüvenine 2007 senesinde başladı. Günümüzdeki modeline göre çok daha küçük ebatlarda üretilen otomobil güvenlik testlerini en üst puanlar ile geçerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 2012 senesine kadar üretimi devam eden model birçok kişinin ilk tercihi konumundaydı. Tarihler 2013 senesine geldiğinde ise çok daha harika bir i30 sürücülerin karşısına çıktı. Dış tasarımında oldukça etkileyici olan modelde aracın boyutunun da büyümesi herkesin hoşuna gitti. Bazı kronik sorunlarının bulunması ilk dönemlerinde sürücülerine zorluk yaşatsa da 2015 senesinde çıkan makyajlı modellerde bu sorunlar da tamamen tarih oldu.

2020 Yeni Hyundai i30 Wagon

Yeni Hyundai i30 Wagon Teknik Özellikleri Neler?

Geleceği düşündüğünü her fırsatta belli eden Hyundai hibrit seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Hyundai i30 Wagon modelinde üreticiler benzinlide ve dizel motorda birer seçenek sunmakla yetinmiş. Benzinli seçenekte 1,5 T-GDi motor karşımıza çıkıyor. Bu motoru kullanan kişiler 160 beygir gücünü araçlarında hissedebilecek. Dizel motorda ise üreticilerin tercihi 1,6 hacimli bir motordan yana. 136 beygirlik bir güce sahip olan araç son derece dinamik bir sürüş imkanı sunuyor. Tasarımın dışında teknik özellikleri de tatmin edici olan araç 2020 senesine damga vurabilir.

2020 Yeni Hyundai i30 Wagon Kokpiti

2020 yeni Hyundai i30 Wagon hakkında aktaracaklarım bu kadarla sınırlı kalıyor. Aracın diğer bilgileri paylaşıldığı zaman ek güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.