Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Honda Civic Type R Limited Edition Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Öncelikli amacı pist performansı olarak üretilen yeni Honda Civic Type R Limited Edition, önden çekişli olarak hatchback modeli ile üretildi ve tanıtıldı. Hafif araç bileşenleri ile hızına hız katan sürüş ve sürücü odaklı iç mekan tasarımlı ile şimdiye kadar tasarlanıp üretilen en özel Type-R versiyonlarından birisi olarak öne çıktı.

2020 Yeni Honda Civic Type R Limited Edition

Olağanüstü sürüş dinamikleri ve tasarım harikası olan Civic Type R’ın Avrupa için sadece 100 adet üretilip piyasaya sürüleceği açıklandı.

Yüksek hızlı pist sürüş imkanına sahip Civic Type R Limited Edition, hafif 20 inç dövme BBS alaşım jantlara sahip olmasına rağmen harika bir yol tutuşu ve olağanüstü bir sürüş performansı vermesi oldukça dikkatleri üzerine topluyor.

2020 Yeni Honda Civic Type R Limited Edition

Renk ve tasarım yeniliklerinden bahsetmek gerekirse güneş ışığı sarısı rengindeki arka krom cam üzerine işlenmiş Honda Civic rozeti, bu otomobilin dışa dönük doğasını yansıtmak için gerçek anlamda birebir olarak sunulmuştur. Aracın çatısında bulunan kontrast parlak siyah boya, kaput aynaları ve kaputta ki giriş deliği eklenmesiyle, koyu renk şeması Honda’nın spor mirasını yansıtmakta ve Sınırlı sayıda piyasaya sürülmüş bu modelin performans hatchback segmentinde benzersiz bir öneri olarak öne çıkmasını sağlamış, diğer modellerden kendini direkt olarak soyutlamasına yol açmıştır. Tamamını kırmızı gördüğümüz koltuklar, kırmızı Alcantara direksiyon simidi ve gözyaşı biçiminde tasarlanıp sunulan vites topuzu ile tamamlanan Honda Civic Type R, her modelin yapım numarasının bulunduğu plakalarla karşımıza çıkıyor.

2020 Yeni Honda Civic Type R Limited Edition Kokpiti

Güçlü 2.0 litrelik VTEC Turbo motoru ile 320 ps 400 nm tork güç üreten 2020 yeni Honda Civic Type R Limited Edition, 5.7 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaşan hıza ulaşıyor. Genel hatlarıyla aracın öne çıkan bilgilerini aktardık. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.