Oto Kokpit

2020 Yeni Ford GT Özellikleri ile Tanıtıldı

Kaliteli spoilere sahip, yukarıya doğru açılan kapısı, kaliteli dış tasarımı ile sportif araç 2020 model Ford GT gün yüzüne çıktı. Aracının üretiminin 2022’de tamamlanacağı da açıklandı. Titanyum egzoza sahip araç, önceki modellere göre daha fazla hafifleme sağlarken araçta yer alan motor soğutma ve hava akışı güncelleme, iç parçaların daha serin ve %50 daha fazla hava almasını sağlıyor. Kaliteli bir tasarıma sahip 2020 Ford GT, ön ve arka ızgaralar, yukarıya doğru açılan kapılar, arka spoiler, karbon siyah jant gibi birçok özellik içeriyor.

2020 Yeni Ford GT

2020 yeni Ford GT, 660 beygir gücüne sahip 3.5 litrelik Ecoboost çift turbo V6 motora sahip. Ünlü yarış uzmanlarının tavsiyesi olan aracın titanyum egzozu, önceki modele göre 9 kiloluk bir ağırlık tasarrufu sağlamaktadır. Ek motor soğutma sistemi ve hava akışı güncellemeleri ile daha kaliteli hale gelen 2020 Ford GT, hava akışının %50 artışını sağlarken aynı zamanda sıcak parçaların daha serin tutulmasını sağlar. Bu sayede yarış pistindeki en zorlu mücadeleleri bile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

2020 Ford GT

Karbon fiber jantlara sahip 2020 Ford GT sportif yarış aracı, karbon siyah jantları ile estetik bir görünüm sunmaktadır. Profesyonel bir işçilik ile hazırlanan dış tasarım, el emeği göz nurudur. 2020 Ford GT, arkasında yer alan uzun spoileri ile birlikte yarış pistindeki izleyicilerin ilgisini çekecek. Ön kısımdaki Ford logosu, ön ve arka siyah ızgaralar, yukarıya doğru açılan mükemmel dizayna sahip kapılar, siyah jantlar aracın kalitesini artıran özelliklerden bazılarıdır.

2020 Yeni Ford GT Fotoğrafları

Ford Performance baş program mühendisi Ed Krenz, bu konu hakkında Ford GT’nin performansın zirvesinde olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte müşteriler için daha ilgi çekici ve profesyonel bir araç sunulduğunu da açıklıyor. Ford GT program müdürü Mike Severson ise bu konuda müşterilerin beklentilerini aşan bir yarış aracı yapmaya odaklandıklarını açıklıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }