Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Cadillac CT4-V Özellikleri ile Tanıtıldı

Cadillac ailesinin premium D segmentindeki temsilcisi CT4 modelinin hızlı versiyonu tanıtıldı. Yeni Cadillac CT4-V olarak lanse edilen bu aracı öne çıkan özellikleri ile inceleyelim.


2020 Yeni Cadillac CT4-V

2020 Yeni Cadillac CT4-V, güncel CT4 modelinden daha sportif kimlikle karşımıza çıktı. Daha sert hatlara sahip olan bu aracın arkasında ince bagaj üstü spoiler, dört çıkışlı egzoz çıkışları, Brembo ön frenler, 18 inçlik jantlar gibi farkları bulunuyor.

Yaşam alanında ise standart versiyondan biraz daha standart ögeler bulunuyor. Fakat asıl olay kaputun altında bulunuyor. Yeni Cadillac CT4-V kalbinde 2.7 litre turbo benzinli motor bulunuyor ve 320 beygir güç üretiyor. 10 ileri otomatik şanzımanla gelen bu aracın arka kısmında sınırlı kilitli diferansiyel bulunuyor.

2020 Yeni Cadillac CT4-V Donanımları

Arkadan itişli ya da dört tekerden çekiş sistemiyle gelen Cadillac CT4-V de ayrıca Cadillac ailesinde adaptif hız sabitleme sistemi olarak geçen “Super Cruise” sistemi de sunuluyor. Aracın performans verileri açıklanmadığı için aracın rakipleri karşısındaki durumunu bilemiyoruz. Avrupa pazarında muhtemel rakipleri Audi S4, BMW 340i, Mercedes-AMG C43 modelleri olacak.

2020 Yeni Cadillac CT4-V Kokpiti

Yeni Cadillac CT4-V hakkında aktaracağım bilgiler şimdilik bu kadar. Sırada fotoğraf galerisi var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git