Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Audi A1 Allroad Geliyor

Audi’nin en küçük üyesi olan A1, geçen yaz ikinci nesliyle yollara çıkmıştı. Henüz Türkiye yollarına çıkmayan bu araç için crossover karakterli versiyonu olan yeni Audi A1 Allroad kullanıcıya sunulacak. İşte detaylar…


2020 Yeni Audi A1 Allroad

Esasında yeni Audi A1 Allroad hakkında fazla bilgi sahibi değiliz. Allroad ismi de henüz resmiyet kazanmadı. Fakat A4 ya da A6 modellerindeki gibi adlandırmayla geleceğini tahmin ediyoruz. Standart A1 modeline göre biraz daha yüksek ve dış tasarımda crossover kimliğine yatkın küçük eklentilere sahip olacak bu küçük otomobil de Audi‘nin quattro yani dört tekerden çekiş sisteminin yer alması bekleniyor.

Audi Q2 varken Alman üreticinin bu araç üzerinde çalışmasına pek anlam veremedik ama şu da bir gerçek ki kullanıcı tercihleri SUV karakterli araçlara yönelik olduğu için en baz modellerde bile özgürlükçü seçeneklerin öne çıkması, müşterinin tercihini etkileyebiliyor. Audi’de kişiselleştirme ve doğru müşteri seçiminde titiz marka olduğu için böyle bir hedeflemeye gittiğini düşünüyoruz.

2020 Yeni Audi A1 Allroad Ne Zaman Çıkacak?

Kısaca Audi Q2’den biraz daha küçük olan ama SUV karakteriyle birlikte B sınıfı aracın duruşunu da dengeli şekilde yansıtan otomobil olarak 2020 Audi A1 Allroad hazırlanıyor. Söz konusu araba yollara çıktığı zaman dış görünüşünde biraz daha yüksek yapıda olmasıyla birlikte yaşam alanında 10.25 inçlik dijital gösterge paneline ve orta kısımda 10.1 inçlik multimedya ekrana sahip olacak.

Şimdilik araç hakkında paylaşacağımız bilgiler bunlarla sınırlı kalıyor. Kendisini önümüzdeki ay gerçekleşecek olan 2019 Cenevre otomobil fuarında görebilme ihtimalimiz var. Olur da burada tanıtılmaz ise Eylül ayındaki Frankfurt otomobil fuarında boy gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git