Oto Kokpit

2020 Yeni Aston Martin DBX Kokpiti Görüntülendi

2020 Yeni Aston Martin DBX Kokpiti Görüntülendi

Yeni Aston Martin DBX adım adım geliyor. Daha önce kamuflajlı şekilde görüntülenen aracın şimdi de yaşam alanı casusu kameralara yakalandı. İşte detaylar…


Yeni Aston Martin DBX Kokpiti

SUV dünyası artık çok genişledi ve bu alana girmeyen markalar kalmadı desem yalan olmaz. Bu markalar arasına artık Aston Martin de dahil oluyor. Yeni Aston Martin DBX ile premium SUV’ların dünyasına giriş yapacak olan İngiliz üretici oldukça iddialı geliyor. Hem sportif hem hızlı hemde SUV kimliğini bir arada sunacak olan DBX için kamuflajlı görselleri marka tarafından da paylaşılmıştı. Fakat yaşam alanına dair herhangi fotoğraf yoktu. Artık bu aracın içini de gördük.

Casus kameralar tarafından çekilen iç mekan görseline baktığımız zaman yeni DBX’in içi güncel Aston Martin Vantage modelinden izler taşıyor. Fakat DBX’in kendine has parçaları daha fazla ağır basıyor. Yeni Aston Martin DBX kokpitine detaylıca baktığımız zaman kokpitte büyük bir dokunmatik multimedya ekranı, havalandırma menfezlerinde metal trimler, orta konsolda Mercedes’ten alınan butonlar dikkat çekiyor. Ayrıca bu araçta dijital gösterge paneli büyük bir ihtimal kullanılacaktır.

2020 Yeni Aston Martin DBX İçi

Bu bilgilerin yanı sıra net olmamakla birlikte Aston Martin DBX’in kalbinde 4.0 litre V8 turbo benzinli motorun kullanılması bekleniyor. Bu ünitenin DBX için 510 ps 503 beygir 685 nm tork güç sunacağı düşünülüyor. Araç hakkında şimdilik paylaşacağım bilgiler bu kadar. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğim. Takipte kalınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.