Sürücü Kursları Rehberi

2020 Volkswagen T-Roc Cabriolet Özellikleriyle Tanıtıldı

Volkswagen ailesinin sınırlı modelle sunduğu Cabriolet ruhuna bir yenisi daha eklendi. Yakın zaman öncesinde testlerde görüntülenen 2020 Volkswagen T-Roc Cabriolet tamamen gün yüzüne çıktı. Cabrio SUV kimliğiyle sektöre göz kırpan bu aracı gelin yakından tanıyalım.


2020 Volkswagen T-Roc Cabriolet

2020 Volkswagen T-Roc Cabriolet Teknik Özellikleri

Aracı ilk etapta teknik kimliğiyle tanıyalım. Volkswagen T-Roc Cabriolet;
4268 mm uzunluğa,
2630 mm aks aralığına,
1811 genişliğine ve 1522 mm yüksekliğine sahip olup bez tentesinin bagajı işgal etmesine rağmen 284 litre bagaj alanı sunuyor.

2020 Volkswagen T-Roc Cabriolet Tavan Açılış Süresi

Söz konusu Cabrio araç ise en çok merak edilen konulardan birisi açılan tavanın verileridir. Volkswagen T-Roc Cabriolet’in tavanı 9 saniye içerisinde açılıyor ve 11 saniye de tamamen kapanıyor. Üstelik bunu 30 km/s hıza kadar hareketli şekilde yapabiliyor. Soft top tentesiyle gelen T-Roc Cabriolet için 1.0 TSI 115 ps ve 1.5 TSI 150 ps motor seçenekleri sunulacak. Şanzıman olarak ise 7 ileri DSG kullanılacak. Detaylı teknik veriler açıklandığı zaman ek güncelleme yapacağım.

Volkswagen T-Roc Cabriolet Fotoğrafları

2020 Volkswagen T-Roc Cabriolet Donanımları

T-Roc Cabriolet donanım konusunda kullanıcısını memnun edecek seviyede geliyor. Araçta sunulan temel özellikler arasında;
17 ve 19 inçlik jantlar,
11.7 inçlik dijital gösterge paneli,
8 inçlik dokunmatik multimedya ekranı,
6 hoparlörlü ve 400 watt rms gücünde “beats” ses sistemi,
şerit takip asistanı,
otomatik çarpışma önleme sistemi,
acil fren destek sistemi gibi donanımlar sunulacak.

2020 Volkswagen T-Roc Cabriolet Kokpiti

Ayrıca VW T-Roc Cabriolet, R-Line donanım paketiyle de tercih edilebilecek. Şimdilik özgür ruhlu bu Volkswagen modeli için aktaracaklarım bu kadarla sınırlı kalıyor. Aracın lansmanı önümüzdeki ay Frankfurt otomobil fuarında yapılacak. O zaman fiyat bilgisi de açıklanacaktır. Gelişmeler oldukça paylaşacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git