Sürücü Kursları Rehberi

2020 Uluslararası Yılın Ticari Aracı, Ford Transit Custom Plug-In Hybrid Seçildi

Pikap versiyonlarının özellikle Türkiye’de en fazla tercih edilen markalarının başında gelen Ford, uluslararası alanda da tüm versiyonlarıyla liderliğe oynamaya devam ediyor. Bunu bir ödülle taçlandırarak 2020 Uluslararası yılın ticari aracı seçilen Ford Transit Custom Plug-In Hybrid, aldığı bu ödülle pikap türü araçlar arasındaki kalitesini bir kez daha kanıtlamış oldu.

2020 Uluslararası Yılın Ticari Aracı

Ford tarafından üretilen Ford Transit Custom, 2020 yılı için uluslararası bir ödül alarak yılın ticari aracı seçildi. Öte yandan üretimi Türkiye’de yapılan Ford Transit Custom Plug-In Hybrid ve EcoBlueHybrid modelleri ise yakalamış olduğu büyük çıkış ile yine uluslararası bir ödüle layık görülerek, 2020 yılının ticari aracı oldu.

Bir yıl içerisinde iki farklı ödülü alma başarısı gösteren Ford’un bu başarısı, gerek yenilikçi bir anlayışla hareket ederek araçlarında üst düzey teknik donanıma önem vermesi ve gerekse tasarımsal anlamda ince detaylara dokunması sayesinde geldi.

Önceki yıllarda da dünyada en fazla satılan pikap araçlar arasında zirveye oynayan Ford, yeni modeliyle de dikkatlerden kaçmayarak bu ödülün sahibi oldu.

Sunmuş olduğu verimliliğe rağmen oldukça başarılı yakıt tasarrufu sağlayan Ford Transit Custom Plug-In Hybrid ve ticari araçlar, günümüzde farklı sektörlerin basit taşımacılık ve ticari ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.

Yeni Ford Transit Custom Plug-In Hybrid, aynı zamanda ülkemizde üretimi yapılan ilk plug-in hibrit elektrikli ticari araç olma özelliğini taşıyor. Tüm özellikleriyle ticari araç sınıfında rakiplerinin fazlasıyla ötesinde olan Custom Plug-In Hybrid, beklentilerinize fazlasıyla cevap verebilecek nitelikte bir araç olarak öne çıkıyor.

6 Kez ICOTY Ödülü Kazanan Ford’dan Büyük Başarı

Ford tarafından üretilen yeni ticari araç Ford Transit Custom Plug-In Hybrid, Avrupa’nın 25 farklı ülkesinden katılım sağlayan otomotiv gazetecilerinin jürisini oluşturduğu törende, jüri tarafından 2220 Uluslararası Yılın Ticari Aracı ödülüne layık görüldü. Bu ödülle birlikte Ford 6 defa ICONTY ödülünün sahibi olmuş oldu.

Gerek sunmuş olduğu bireysel sürüş kabiliyeti, yol ve yakıt performansının yanında rakiplerinden farklı tasarım ve özellikleriyle, Ford’un ürettiği ticari araç bu ödülü fazlasıyla hak ediyor.

Sıfır emisyonla 56 km gidebilen araç olma özelliğini taşıyan Custom, lityum-iyon batarya ile besleniyor. Kullanmış olduğu hibrit teknolojisi sayesinde emisyon oranını en aza indiren Ford Custom, çevreye duyarlı yapısıyla da oldukça dikkat çekiyor.

18 Jüriyi Etkileyen Yeni Ford Ranger

Avrupa genelinde en fazla satan pick-up olma özelliğini taşıyan Ford Ranger ise, Uluslararası Yılın Ticari Aracı yarışmasında, Uluslararası Yılın En İyi Pick-up aracı olma unvanını elde etti. EcoBlue dizel motoru, iyi bir sürüş deneyimi ve teknolojik özellikleriyle dikkat çeken araç, otomatik şanzıman seçeneğine sahip bir araç olarak öne çıkıyor.

Otomobil devi Ford tarafından üretilen pikapta, Akıllı Hız Sistemleri, Çarpışmayı Önleme Yardımcısı ve Yaya Algılama gibi özellikleri bulunuyor. Bu özellikler sayesinde meydana gelebilecek kazaları önleme noktasında da, araç üst düzey bir donanıma sahip.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git