Sürücü Kursları Rehberi

2020 Range Rover Velar R-Dynamic Black Özellikleri ile Tanıtıldı

İngiltere merkezli Land Rover firması, 2020 Range Rover Velar R-Dynamic Black otomobilini duyurdu. Başlıktan da anlaşılacağı üzere siyah renge sahip olan otomobil, İngiltere pazarı için gelişmiş birçok standart özelliklerle tanıtıldı. Peki yeni Range Rover Velar R-Dynamic Black modelini gelin yakından tanıyalım.

2020 Range Rover Velar R-Dynamic Black

Range Rover Velar R-Dynamic Black Hangi Özelliklere Sahip?

Arazi performansı yüksek olan bu araç, gizlilik camı, sabit panoramik cam çatı, parlak siyah alaşımlı jantlar, ısıtmalı direksiyon, metalik boya, çeşitli renklerden seçim yapabileceğiniz metalik dış renk kaplamaları, deri kaplama gibi özelliklere sahiptir.

Ödüllü Bir Tasarıma Sahip

Kaliteli tasarıma sahip Range Rover Velar, 2018 Dünya Otomobil Ödülleri’nde Yılın Dünya Otomobil Tasarımı ödülünü almaya hak kazandı. Bu ünvan ile gezegenin en güzel aracı olduğu belirtildi. Modern ve kaliteli görünüme sahip Range Rover ailesi, gelişmeye devam ediyor.

Range Rover Velar R-Dynamic Black

Otomobili incelediğimizde ince yapıda ön farlara sahiptir. Lastik jantları siyah olan bu modelin kapı kolu ise düz bir şekilde görülmektedir. Tabanının yüksek olması ile tam bir arazi aracı olduğunu belli etmektedir. Geniş yapısı ile macera arayan geniş ailelerin ve toplulukların aracı olmaya aday.

Gelişmiş Bir Tasarımı Var

Firmanın İngiltere Genel Müdürü Rawdon Glover, konu hakkında Range Rover Velar R-Dynamic Black modelinin farklılık arayan kullanıcılar için gelişmiş bir tasarımı yer aldığını belirtti.

Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Arazi araçları üreten Land Rover firmasına ait 2020 Range Rover Velar R-Dynamic Black, 56,995 €’dan Avrupa’da satışa çıkacak. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git