Sürücü Kursları Rehberi

2020 Porsche Cayenne GTS Özellikleri Açıklandı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Spor otomobil markaları arasında en dikkat çekici marka olan Porsche, yeni aracıyla podyumlarda yerini tekrar aldı. Yeni ve güçlü aracını tanıtan Porsche, aracının sportif ve heybetli görüntüsünün yanı sıra kuvvetiyle de övüneceğe benziyor. Yeni araç olan 2020 Porsche Cayenne GTS özellikleri açıklandı ve otomobil severlerin bir hayli beğenisini topladı. Hem görüntüsüyle hem teknik özellikleri ile dikkat çekici bir araç olan Cayenne GTS, Avrupa’da 114 bin Euro gibi bir fiyat ile satışa sunulacak.


2020 Porsche Cayenne GTS Özellikleri

Bu kadar güçlü ve heybetli gözüken bir aracın aynı zamanda bu kadar sportif ve teknolojik olması, aracın en ilginç yanlarından biri olarak dikkat çekiyor. Porsche Cayenne GTS, 4.0 litrelik çift turbo bir motora sahip. Bu güçlü motor tam 454 beygir gücünde ve 620 Nm torka kadar performans üretebiliyor. 8 ileri otomatik vitese sahip olan bu yeni araç, 0’dan 100 km/s hıza tam 4.5 saniyede ulaşabiliyor. Bu denli büyük ve güçlü bir araç için bu süre gerçekten iyi. Aracın maksimum hızı ise 270 km/s olarak belirlenmiş.

2020 Porsche Cayenne GTS Kokpiti

4 çıkışlı egzoz sistemi sayesinde sportif bir hale getirilen bu araç, kırmızı bir gövde rengine sahip. Bu kırmızılığa çok şık siyah detaylarla estetik kazandırılmış. 114 bin Euro olan fiyatını sportifliği ile de hak eden bu güzel araç, standart 21 inç RS Spyder Design jantlara sahip. Ayrıca Dinamik Işık Sistemi ve LED arka lamba çubukları da koyu renkli olduğu için ana rengi kırmızı olan araca ayrı bir hava katıyor. Araçtaki ön hava girişleri, yan cam kaplamaları, spor egzoz sisteminin egzoz boruları ve Porsche logolarında da siyah renk kullanılmış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git