Sürücü Kursları Rehberi

2020 Model Toyota Highlander Özellikleri ile Tanıtıldı

2019 yılında New York’ta gerçekleşen Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtımı yapılan Toyota Highlander, rahatlığı ile size konforlu anlar yaşatacak. Bununla birlikte kaliteli yapısı, güvenli sistemi ve çarpıcı tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. 2020 Toyota Highlander, eski modellere göre daha güvenli, daha konforlu ve daha geniş hale gelmiştir.


2020 Model Toyota Highlander Teknik Özellikleri

Güvenli Bir Seyahat Gerçekleştirin

2020 Toyota Highlander, kapsamlı güvenlik sistemi ile geliyor. Bu sayede daha güvenli bir sürüş, daha kaliteli bir seyahat gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu güvenlik sisteminin içerisinde yaya algılamalı çarpışma öncesi sistem, tam hız algılama destekli dinamik radar hız sabitleyici, şeritten ayrılma uyarısı, otomatik bir şekilde çalışan uzun far, şerit izleme yardımı ve yol işareti yardımı yer alıyor.

Kaliteli Görünüm, Geniş Yapı

Eğer güzel bir görünüme sahip otomobil arıyorsanız 2020 yeni Toyota Highlander tam size göre. Keskin çizgilerle şekillendirilmiş yapıya sahip model, Toyota Highlander’a güçlü bir duruş kazandırıyor. Geniş ailelerin tercihi olacak bu model, sizi maceranız da yarı yolda bırakmayacak.

2020 Toyota Highlander

Toyota Highlander ile Yolda Kalmayın

2020 Toyota Highlander, akıllı sistemleri ile sizi yarı yolda bırakmayacak şekilde tasarlandı. Kaliteli arazi performansı ve daha optimize bir sürüş için Toyota, araca birçok özellik ekledi. Yokuşta kalkış yardımı kontrolü, römork salınım kontrolü ve yokuş aşağı yardım kontrolü ile daha güvenli ve daha yüksek performans sürüş keyfi yaşayın.

2020 Toyota Highlander Kokpiti

Diğer Özellikler

2020 Toyota Highlander; 3 bölgeli klima kontrolü, elektrikli camlar için otomatik hareket, dokunmatik multimedya ekran, ön ve arka kapılarda Smart Key girişi, 8 yollu elektrikli sürücü koltuğu, Toyota Safety Sense 2.0 gibi özellikleri içerir. Daha yüksek modellerinde ise kuş gözü kamera, yağmura duyarlı ön cam silecekleri, panoramik tavan, kendiliğinden yayılan farlar, dijital dikiz aynası ekranı, kabartmalı ve deri süslemeli koltuklar, gömülü navigasyon sistemi, sürücü koltuğu belleği, ahşap iç kaplama, LED sis lambaları, kör nokta monitörü, JBL ses sistemi, kargo alanı örtüsü, ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklar, tavan rayları gibi birçok özelliğe sahiptir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git