Oto Kokpit

2020 Mercedes-AMG GLB 35 Testte Görüntülendi

2020 Mercedes-AMG GLB 35 Testte Görüntülendi

Mercedes‘in yeni kompakt SUV modeli olarak yollara çıkacak aracı GLB serisi, bu sefer casus kameralara Mercedes-AMG GLB 35 ile yakalandı.


2020 Mercedes-AMG GLB 35

Prototip versiyonuyla casus kameralara yakalanan Mercedes-AMG GLB 35, kompakt SUV sınıfının hızlı modellerinden birisi olmaya aday. Çünkü aracın kalbinde iki litrelik dört silindirli turbo benzinli motorun yer alması bekleniyor. Bu motor M 260 kodlu kodlu ünite olup Mercedes A35’te kullanılmıştı. 306 ps 302 bygir 400 nm tork güç sunan motor ile AMG GLB 35 hızlı küçük SUV’ler arasına girecek.

2020 Mercedes-AMG GLB 35 Kokpiti

2020 Mercedes-AMG GLB 35 hakkında resmi açıklama olmadığı için henüz net bilgiler aktaramıyorum. Fakat casus kameralara yansıyan görüntülere baktığımız da ön fikir edineceğimiz noktalar var. Yaşam alanı tam net olmasa da belli başlı alan görünüyor. Multimedya ekranı ile birleşik olan gösterge paneli, üç kollu direksiyon simidi, güncel havalandırma ızgaraları ve birçok nokta bariz şekilde görülüyor. Söz konusu araç AMG etiketi ile geleceği için dışta daha büyük jantlara ve sportif detaylara sahip olacak. İç mekanda ise AMG logolu spor koltuklar, AMG logolu paspas seti, metal pedal seti ve karbon fiber trim kullanımına yer verilecektir. Tabi bunlar şimdilik tahminden öteye gitmiyor. Gelişmeleri takip ediyorum. Mercedes-AMG GLB 35 hakkında yeni bilgiler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Mercedes-AMG GLB 35

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.