Oto Kokpit

2020 Ford Mustang EcoBoost High Performance Package Özellikleri Açıklandı

Önümüzdeki sene 55. yaşını kutlayacak olan Mustang için özel bir versiyon üretildi. 2020 Ford Mustang EcoBoost High Performance Package adıyla tanıtılan araç standart versiyondan daha güçlü motorla tanıtıldı. İşte detaylar…

2020 Ford Mustang EcoBoost High Performance Package

Standart Mustang EcoBoost modelinden biraz daha güçlü ve küçük geliştirmeler taşıyan 2020 Ford Mustang EcoBoost High Performance Package 53/47 ağırlık dağılımına sahip olup arkada 3.55:1 Torsen kilitli diferansiyel ile geliyor.

Kalbinde 2.3 litre Ecoboost adlı turbo benzinli motora bulunan bu araç 330 beygir 475 nm tork güç üretiyor. Bu arada standart versiyonu 317 beygirdi. Ford Mustang EcoBoost High Performance Package 6 ileri getrag şanzıman ya da 10 ileri SelectShift otomatik şanzımanla tercih edilebilecek.

Ford Mustang EcoBoost High Performance Package

Donanım kısmına geçtiğimizde ise 2020 Ford Mustang EcoBoost High Performance Package 19 inçlik jantlar ve 255/40 ebatlı lastiklerle geliyor. Lansman rengiyle dikkat çeken bu araçta SYNC 3 alt yapılı multimedya sistemi, geliştirilmiş ses tanıma sistemi, çift usb girişi gibi özellikleri barındırıyor. Ayrıca standart olarak sunulan FordPass Connect ile araç sahipleri akıllı cihazlarından Ford Mustang ile iletişim kurabiliyor. Aracın temel bilgilerine uzaktan erişim sağlayan bu sistem sayesinde aracı nereye park ettiğinizi de unutsanız bile sorun olmuyor. Çünkü aracın konumunu görebiliyorsunuz. Ayrıca akıllı cihaz üzerinden aracı açma, kilitleme gibi özelliklerde kullanılabiliyor.

2020 Ford Mustang EcoBoost High Performance Package Kokpiti

2020 Ford Mustang EcoBoost High Performance Package hakkında aktaracaklarım bu kadar. Aracın ABD pazarında satışına 2019 Sonbaharında başlanacak. Avrupa pazarı için satış bilgisi henüz netleşmediği için bilgi veremiyorum. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.