Oto Kokpit

2020 Chevrolet Corvette C8 Render Çizimi Ortaya Çıktı

Amerikan spor otomobilleri arasında köklü geçmişe sahip olan ve güncel olarak C7 versiyonuyla varlığını sürdüren Corvette kabuk değiştiriyor. Merakla beklenen Chevrolet Corvette C8 için ortaya çıkan render çizim yani bilgisayar ortamında oluşturulan görselleri beklentileri daha da artırdı. MidEngineCorvetteForum adlı sitede paylaşılan görseller yepyeni bir tasarım kimliğine ışık tutsa da güncel Camaro’dan izler taşıdığı aşikar.


2020 Chevrolet Corvette C8 Render

Yeni Chevrolet Corvette C8, 55 yıllık geçmişe sahip olan Corvette ruhunu sürdürmeye geliyor. Bu yüzden aracın tasarımı, donanımı, performansı ve sürüş hissi için Chevrolet firması büyük özen gösterecek. C7 ile oldukça iddialı şekilde karşımıza çıkan firma şimdi de C8 ile konuşulmaya başlandı.

2020 Chevrolet Corvette C8

Şuan Corvette C8 hakkında pek bilgi yoktur. Prototip yüzü kamuflajlı şekilde testlere devam ederken aracın genel hatları çok merak ediliyor. Bu bağlamda Corvette severler de boş durmamak adına eldeki son görsellere göre Render çalışması yaptı. Gördüğünüz resimler aracın resmi görselleri olmayıp Corvette C8 için beklenilen yüzünü yansıtmaktadır. Ön tasarım, Nürburgring pisti çevresinde gezen prototipi pek andırmasa da arka tasarım gerçek haline yakın olacağa benziyor. Yeni Camaro’dan esinlenilen arka stop grubu, prototipte görülen egzoz çıkışları ve diğer hatlar bu render çalışmaya yansıtılmış. Umarım daha iddialı bir araçla karşılaşırız.

Şimdilik 2020 Chevrolet Corvette C8 hakkında aktaracaklarım bu kadar. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.