Sürücü Kursları Rehberi

2020 Audi R8 LMS GT4 Özellikleri ile Tanıtıldı

Hem tasarımsal, hem de özellikleri bakımından muhteşem detaylara yer verin 2020 Audi R8 LMS GT4 özellikleri ile birlikte, gösterişli bir etkinlikte tanıtıldı. Farklı teknolojik donanımlara yer verilen pist canavarı araç, dış tasarımı ve iç mekân yenilikleriyle araç tutkunlarından tam not aldı.

2020 Audi R8 LMS GT4

En iyi yarış otomobilleri arasında olmasına rağmen, yol versiyonu şeklinde üretimi yapılan 2020 Audi R8 LMS GT4 özellikleri ile tanıtım fuarında tanıtıldı. Birbirinden çarpıcı detaylara eklenen basit detayların dahi yarattığı akıcılık ve görsellik, aynı zamanda araç konforuna da fazlasıyla yansıyor.

2020 Audi R8 LMS GT4

Yüzde 60’ı bulan aktarma gücüne sahip çeşitli parçaların yer aldığı araç, tıpkı önceki versiyonlarında olduğu gibi, özel sürücülerin kullanımı için üretilecek. Önceki modellerine göre sürüş dinamiklerinde etkili değişiklikler yapılan yeni R8 LMS GT4, 5.2 litrelik V10 motoru ile 586 ps güç sunuyor. Çift kavramalı yedi vitesli şanzıman ise, hiç şüphesiz ki 2020 Audi R8 LMS GT4 özellikleri arasında araca daha büyük bir güç katıyor.

2020 Audi R8 LMS GT4 Kaç Beygir?

Farklı ödüllü yarışmalarda liderlik için yarışması planlanan yarış arabası, Avusturalya ve Avrupa’da yapılan Audi yarışlarında da, kendi segmentine yakın Audi modelleriyle yarışabilecek özelliklere hâkim olarak üretiliyor. Avustralya’da yapılan Audi Sport R8 LMS ve Avrupa’da düzenlenen Audi Sport Seyffarth R8 Kupası gibi yarışların yeni gözdesi olacak 2020 Audi R8 LMS GT4, muhteşem detaylarıyla yarış sürücülerinden ve oto eleştirmenlerinden tam not aldı.

Kupa yarışlarında daha verimli dinamikler ile yarışma imkânına sahip bir canavar üreten Audi, araç sürücülerine kendilerinin seçebilecekleri 8 farklı bireysel ayar yapmalarına imkân tanıyor.

2020 Audi R8 LMS GT4 Kokpiti

TC ve ABS iki döner şalterinin direksiyon simidin de ve sürücülerin görüş merkezine konumlandırılması, aracın benzer modellerine göre değişikliğe gidilen 2020 Audi R8 LMS GT4 özellikleri arasında yer alıyor. Araçta yapılan bu yeni değişiklikle, yarış pilotlarının gözlerini pistten ayırmadan araçlarını daha verimli kullanmalarına imkân tanıyor.

Genel özellikleri bakımında son derece göz dolduran yeni Audi R8 LMS GT4, görünen o ki yarışlarda muhteşem bir performans göstererek bizleri kendisine hayran bırakacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git