Sürücü Kursları Rehberi

2019 Yeni Volkswagen Golf GTI TCR Özellikleri ile Tanıtıldı

Volkswagen GTi ailesine çok özel üye dahil oldu. Yeni Volkswagen Golf GTI TCR daha güçlü motoru ve özelleştirilmiş detayları ile tanıtıldı. Aracı daha yakından tanımaya hazır mısınız?

2019 Yeni Volkswagen Golf GTI TCR

Aracın dışında ve içinde “Golf GTI TCR” modeline özgü hatlar bulunuyor. Dışta en belirgin farklılık yandaki desenler, ön ve arka tampon eki, yan alt kısımlarda TCR yazısı, bulunurken yaşam alanında ise direksiyon simidi, koltuklar ve vites topuzunda ki farklılıklar öne çıkıyor.

2019 Volkswagen Golf GTI TCR

Bunların yanı sıra yeni Volkswagen Golf GTI TCR modelinde 18 ve 19 inç jant seçeneği, 3 farklı sürüş modu, dinamik şasi kontrol sistemi (DCC), paslanmaz çelik egzoz sistemi gibi farklılıklarda bulunuyor.

2019 yeni Volkswagen Golf GTI TCR modelini daha iyi anlamak için teknik kısıma değinmek lazım. Güncel olarak Golf GTi Performans versiyonu satışta bulunuyor ve 2.0 litre turbo benzinli motoru ile 245 ps 370 nm tork güç üretip 0’dan 100 km/s hıza 6.2 saniye ulaşıyor. Söz konusu araçta ise bu güç 290 ps 380 nm tork seviyesine çıkarılmış. 7 ileri DSG çift kavramalı otomatik şanzımana sahip olan Yeni Golf GTI TCR fazladan gücün verdiği avantajla 0-100 km/s hızlanmasını 5.6 saniye de tamamlayıp 260 km/s son hıza ulaşıyor. Bu değerde güncel Golf GTi performans versiyonundan 10 km/s daha fazla olup özel seriye kavuşacak müşterilerin farkını öne çıkaracak.

2019 Yeni Volkswagen Golf GTI TCR Kokpiti

Genel hatlarıyla 2019 yeni Volkswagen Golf GTI TCR hakkında bütün bilgileri aktardım. Aracın fiyat bilgisi paylaşılmadı. Bu konuda gelişme olduğu zaman güncelleme yapacağım. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git