Sürücü Kursları Rehberi

2019 Yeni Skoda Fabia Combi Scoutline Özellikleri Açıklandı

Skoda’nın B segmentindeki aracı Fabia, yakın zaman öncesinde makyajlanan yüzüyle karşımıza çıkmıştı. Şimdi de yeni Skoda Fabia Combi Scoutline modeli tanıtıldı. Station wagon sevenlerin ilgisini çekecek bu mini vagon aracı buyurun yakından tanıyalım.


2019 Yeni Skoda Fabia Combi Scoutline Özellikleri

2019 Yeni Skoda Fabia Combi Scoutline hakkında aktaracağım temel bilgilerin birçoğunu daha önceki makyajlı Fabia yazısında aktarmıştım. Bu yüzden bazı özellikleri tekrar etmeyip bu aracın öne çıkan bilgilerini paylaşacağım.

2019 Yeni Skoda Fabia Combi Scoutline

Skoda Fabia Combi Scoutline özelliklerine baktığımızda bu araçta 16 inç ve 17 inç jant seçenekleri, ledli ön farlar, ledli stop grubu, kör nokta algılama asistanı, arka çapraz trafik uyarı sistemi, arka koltukta çift usb ve bagaj kısmında ise led fener gibi donanımlar bulunuyor. Ayrıca standart Fabia modeline göre ön tampon, arka tampon, tavan çıtaları, yan etekler farklı olduğunu belirteyim.

2019 Yeni Skoda Fabia Combi Scoutline Fiyatı

Gelelim teknik kısıma. Bu araçta 1.0 MPi atmosferik ve 1.0 TSi turbo benzinli motorlar sunulacak. 1.0 MPi ünite 3 silindirli olup 60 ps (59 beygir) ve 75 ps (73.8 beygir) güç üretirken turbo benzinli versiyonu ise 95 ps (94 beygir) ve 110 ps (108.5 beygir) güç birimleri ile gelecek. Ayrıca 7 ileri DSG şanzıman seçeneği de sunulacak. Bu arada söz konusu motorlar EU6d-TEMP emisyon değerlerine uygun olduğunu ayrıca belirteyim. Son olarak 2019 Skoda Fabia Combi Scoutline bagaj alanı hakkında bilgi vermek istiyorum. Tüm koltuklar dik pozisyonda iken araç 530 litre yükleme alanı sunuyor. Katlanabilen koltuklar sayesinde ise bu alan 1.395 litreye kadar çıkabiliyor.

Genel hatlarıyla Skoda Fabia Combi Scoutline hakkında aktaracağım bilgiler bu kadar. Arabanın fiyatı ve Türkiye pazarı bilgileri açıklanmadı. Bu bilgi de netleşirse güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git