Sürücü Kursları Rehberi

2019 Yeni Renault Twingo Özellikleri ile Tanıtıldı

Yeni yıla özel tasarım özellikleri ile daha çevik ve daha sofistike hale gelen 2019 Renault Twingo modeli, yenilenen tasarımıyla tanıtıldı. Hem iç cephesinde hem de dış cephesinde yeni özelleştirme fonksiyonları barındırıyor. Yeni Renault Easy Connect eko sistem yapısı ile yeni bağlantılar sağlıyor. Aynı zamanda da üç benzinli güç ünitesi ile birlikte sunuluyor. Motorunun arka tarafa monte edilmesi ile birlikte Renault Twingo 2019, 4.30 m dönüş çapı ile sektörün en iyi değerlerinden birisini sunuyor. 3.61 metrelik kompakt tasarımı sayesinde tüm şehir içi trafiğe rahatlıkla girip, çıkma kabiliyeti sağlarken aynı zamanda da cep tipi park noktalarına rahatlıkla park yapma olanağı veriyor.

2019 Yeni Renault Twingo Özellikleri

Kendisine has ve son derece güvenli yapısı sayesinde sportif araç sürüş deneyimini en iyi şekilde yakalamaya yardımcı oluyor. Özellikle de 2019 Renault Twingo modelinin yeni SCe 75 motor yapısı ile sürüş kalitesi doruk noktasına çıkartılırken, yakıt tasarrufu açısından da önemli değerler yakalanabiliyor. Yenilenen Twingo, ‘SCe 75’, ‘TCe 95’ ve ’95 EDC’ şeklinde 3 adet 3 silindirli benzinli motor ile sunuluyor. Euro 6D standartları ile uyumlu olan bu motor tipleri, Start&Stop sistemine de sahiptir. Aynı zamanda da yokuşta kalkış asistanı gibi otomobil teknolojisiyle birleşen dijital teknolojilere örnek pek çok  farklı ek donanımsal özelliği de barındırıyor.

2019 Yeni Renault Twingo

Önceki versiyonuna göre çok daha yüksek bir güç kapasitesine sahip olan SCe 75 motoru, özellikle de şehir içi sürüş açısından son derece muhteşem bir uyumluluk sağlayarak, sürüş keyfini en özel hale getiriyor. Maksimum 92 Nmtork kapasitesi ile kent içi sürüş için en ideal motordur. Bu güç teknolojisinin yanı sıra yakıt tüketiminin düşürülmesine ve CO2 emisyonunun düşürülmesine yardımcı oluyor. Motorun 5 vitesli şanzımanı bulunuyor.  Söz konusu 2019 Renault Twingo şanzıman ya da EDC otomatik şanzıman ile sunulan TCe 95 motor ise maksimum 95 ps 135 nm tork gücü sağlıyor. Turbo şarj özelliği ise düşük devir hızlarında dahi daha kolay şekilde hızlanmayı tetikler. Bu şekilde hem kent içinde hem de şehirler arası geniş yollarda sportif araç sürüş keyfinin en iyi şekilde yakalanabilmesine yardımcı oluyor.

2019 Renault Twingo Kokpiti

2019 yeni Renault Twingo hakkında paylaşacağımız bilgiler bu kadar. Aracın Türkiye satışı henüz olmadığı için bu konuda bilgi paylaşamıyoruz. Fakat gelişmeleri takip ediyoruz. Önemli gelişmelerle karşınızda olacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git