Sürücü Kursları Rehberi

2019 Yeni Porsche Macan Turbo’da Geliyor

Porsche’nin küçük SUV modeli Macan, yakın zamanda yeni yüzüne kavuşmuştu. Şimdi ise yeni Porsche Macan Turbo geliyor. Kamuflajsız şekilde gün yüzüne çıkan araç, küçük SUV modelleri arasında en hızlılardan birisi olmaya aday olduğunu sanırım söylemeye gerek yok. İşte detaylar…


2019 Yeni Porsche Macan Turbo

2019 Porsche Macan Turbo, kıpkırmızı rengi ile casus kameralara yansıdır. Daha sportif ön tamponu ve dörtlü egzoz çıkışı aracın sportif kimliğini belirgin şekilde ortaya koyuyor. Kırmızı fren kaliperleri de ince noktalarda kendini gösteriyor.

Yeni Porsche Macan Turbo

Tabi böyle bir araçta en çok merak edilen nokta kaç beygir güç üreteceği ve performans verileri ne olacağıdır. Yeni Porsche Macan Turbo‘nun kaputu altındaki güçten net veriler yoktur. Fakat mevcut model 3.6 litrelik turbo benzinli motora sahip olup 400 ps 550 nm tork güç üretiyor. 0-100 km/s hızlanması 4.8 saniye olan güncel Macan Turbo’nun Sport Chrono paketle sunduğu değer 4.6 saniye olarak biliniyor. 2019 Macan Turbo’da güç değerinin 440 ps güce ulaşması ve hızlanma verisinin de 0.2 saniye kadar daha iyileşmesi bekleniyor.

2019 Yeni Porsche Macan Turbo Ne Zaman Çıkacak?

2019 yeni Porsche Macan Turbo hakkında aktaracaklarım şimdilik bunlarla sınırlı kalıyor. Aracın detayları tamamen gün yüzüne çıkınca tekrardan kaleme alacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git