Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2019 Yeni Nissan 370Z Heritage Edition Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Nissan’ın en hızlı araçlarından birisi olan 370Z için yepyeni versiyon geliştirildi. Yeni Nissan 370Z Heritage Edition ile karşımıza çıkan Japon üretici, 2018 yılı için yaptığı küçük güncellemeleri bu şekilde tanıtmış. Buyurun aracın detaylarını yakından öğrenelim.


2019 Yeni Nissan 370Z Heritage Edition

Nissan 370Z, bir zamanlar otomobil dünyasına adını altın harflerle kazıyan 350Z modelinin yerine 2009 yılında üretilerek markanın spor otomobil dünyasındaki yeni temsilcisi oldu. Ülkemizde bizzat Nissan tarafından satışı olmasa da diğer ülkelerde aktif satışı gerçekleştirildi. Japon üretici bu modelini 9 yıldır güncelleyerek satmaya devam ediyor. 2012 yılında genel güncelleme yaptı ve o zamandan günümüze kadar da her yıl farklı versiyonunu tanıttı. Bu sene de Heritage Edition ile karşımıza çıktı.

Yeni Nissan 370Z Heritage Edition Teknik Özellikleri

2019 Nissan 370Z Heritage Edition özelliklerine geçelim. Standart versiyona göre bu aracın fazla farkı yoktur. Öne çıkan noktalara bakacak olursak gündüz ledleri, kaputtaki deseni, 19 inç alüminyum alaşım jantları ile Yeni Nissan 370Z Heritage Edition, diğer versiyonlarına göre farkını ortaya koyuyor. Ayrıca bu araç için direksiyon simidi, vites topuzu ve orta konsolun yan kısımlarında kullanılan deri kaplamaları öne çıkıyor. Koltuklarda bu deri renkle kombini tamamlasın diye dikişlerini ona göre yapmış.

Yeni Nissan 370Z Heritage Edition İçi

Aktardıklarımın dışında 370Z Heritage Edition için pek farklı nokta yoktur. 3.7 litrelik DOHC V6 atmosferik benzinli motor aynen yerini koruyor. 332 beygir gücündeki bu üniteyi isterseniz 6 ileri manuel şanzıman ile ya da 7 ileri otomatik şanzımanla alabilirsiniz. Aracın Türkiye satışı olmadığı için fiyat bilgisi geçemiyorum. Sırada fotoğraf galerisi var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.