2019 Yeni Kasa Mazda 3 HB ve Sedan (MK4) Özellikleri ile TanıtıldıMazda’nın merakla beklenen C sınıfı modeli gün yüzüne çıktı. 2019 Yeni Kasa Mazda 3, temel özellikleri ile tanıtıldı. Artık daha dinamik tasarıma sahip olan dördüncü nesil Mazda 3 modelinin detaylarına geçelim.


2019 Yeni Kasa Mazda 3 Sedan Özellikleri

2019 Yeni Kasa Mazda 3 HB ve Sedan modellerini bir başlık altında ilk bilgilerini aktaracağım. Boyutsal verileri henüz açıklanmadığı için teknik konuda fazla bilgi aktaramıyorum. Fakat netleştiği zaman daha detaylı şekilde aktarıp rakipleriyle de kıyaslayacağım.

2019 Yeni Kasa Mazda 3 HB Teknik Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

Aracın bilgilerini diğer sitemize ekledik. Buradan ulaşabilirsiniz.

2019 Yeni Kasa Mazda 3 Sedan

Yine de yeni kasa Mazda 3 teknik verilerine dair birkaç bilgi paylaşıldı. Onları aktarayım. 2019 Mazda 3 için benzinli cephede 2.0 litre ve 2.5 litre Skyactiv-G benzinli ve 1.8 litrelik Skyactiv-D dizel motor seçenekleri sunulacak. Ayrıca yeni nesil Skyactiv-X motora da yer verilecek. Ülkemizde ise 1.5 litrelik ünitelerin aynen yerini korumasını bekliyorum. Aksi durumda satış yapması pek mümkün olmayacak.

2019 Yeni Kasa Mazda 3 Donanımları

Geçelim öne çıkan donanımlara…
2019 Yeni Mazda 3 HB ve Sedan için teknik bilgiler gibi donanımlarda detaylıca paylaşılmadı. Fakat öne çıkan noktalar aktarıldı. Mesela orta kısımda 8.8 inçlik multimedya ekranı bulunuyor. Standart olarak 8 hoparlörlü ses sistemiyle gelecek olan yeni kasa Mazda 3 için opsiyon listesinde 12 hoparlörlü Bose premium ses sistemi de sunulacak. Ayrıca i-Activsense adlı aktif güvenlik sistemleri arasında ön çapraz trafik uyarı sistemi, akıllı fren desteği gibi özelliklerde bu araçta yer alacak.

2019 Yeni Kasa Mazda 3 Kokpiti

Şimdilik 2019 Mazda 3 hakkında aktaracaklarım bunlarla sınırlı kalıyor. Fazla bilgi akışı olmadığı için sizlere pek detay veremedim. Fakat gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim. Avrupa pazarı için yollara çıkış tarihi 2019 İlkbaharı gösteriliyor. Sırada fotoğraflar var.

2019 Yeni Kasa Mazda 3 HB Fotoğrafları

2019 Yeni Kasa Mazda 3 Sedan Fotoğrafları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git