Sürücü Kursları Rehberi

2019 Yeni Kasa Ford Focus ST Görüntülendi

Ford Focus, dördüncü jenerasyonu ile yollara çıktı. Henüz ülkemiz için fiyatlanmadı ama Avrupa pazarında fiyatlandı. Ana model çıktıktan sonra genel olarak diğer varyasyonlara sıra gelir. Bunlardan birisi de 2019 Yeni Kasa Ford Focus ST oluyor. Hot hatch dünyasının önemli oyuncularından birisi geçtiğimiz günlerde kameralara yakalandı. İşte detaylar…


2019 Yeni Kasa Ford Focus ST

Yeni nesil Ford Focus ST‘nin kameralara yansıyan fotoğraflarına baktığımızda kamuflajın çok fazla alanı kapatmadığını ve güncel Focus’un daha sportif yüzünün olduğunu görebiliyoruz. Mesela tasarımsal net olmasa bile ön tamponda geniş hava girişlerinin olduğu görülüyor. Led farlar zaten aşikar. Arkada ise difüzör kapatılmış ama çift çıkışlı egzoz sistemi net şekilde görünüyor. Açıkçası görünüş olarak yeni Focus ST standart versiyonun biraz daha sportif yüzü olarak duruyor.

2019 Yeni Kasa Ford Focus ST Ne Zaman Çıkacak?

Gelelim aracın teknik kısmına. Açıkçası bu konuda net bilgiler yer almıyor. Fakat mevcuttan yola çıkabiliriz. Güncel Focus ST, 2.0 litre turbo benzinli motoruyla 250 ps güç üretiyorken yollara çıkması beklenen ve prototipi ile görüntülenen yeni kasa focus st ise 275 ps güce ulaşması düşünülüyor. Tabi bu net bilgi değil. Fakat aracın mevcut versiyona göre daha atik ve performans yüzünün daha da geliştirilmesini bekleniyor. Ayrıca teknolojik nimetlerinin de daha da artırılacak olan 2019 Focus ST, serinin en iyisi olacağını söyleyebiliriz.

2020 Yeni Kasa Ford Focus ST Özellikleri ile Tanıtıldı

Küçük bilgiler ve birkaç kareyle 2019 Focus ST hakkında mevcut gelişmeleri aktarmaya çalıştım. Aracın 2019 yılı içerisinde yollara çıkması bekleniyor. Yeni bilgiler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git