Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2019 Yeni Kasa Ford Focus Active Vagon Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Ford, C sınıfı kompakt sınıftaki en önemli oyuncusu Focus’un bu seferde station wagon modeli ile karşımıza çıktı. Yeni kasa Ford Focus Active Vagon hakkında merak edilecek ilk bilgileri bu yazıda bulabileceksiniz. Detaylara geçelim.


2019 Yeni Kasa Ford Focus Active Vagon Özellikleri

2019 Ford Focus Active Vagon tasarım olarak hem station wagon hemde hafif arazi araç kimliğini yansıtan bir otomobil. Aracın sedan ve hatchback versiyona göre ön kısmı 30 mm arka kısmı ise 34 mm yükseltilmiş. Ayrıca Önceki versiyona göre 50 mm daha uzun olan yeni kasa Ford Focus Active Vagon, 81 mm’lik arka diz mesafesi sunuyor. Bu araç bir vagon kimliğinde olduğu için bagaj kısmından da bahsedelim. Focus Active Vagon‘un koltukları yatırıldığı zaman 1653 litre bagaj alanı sunuyor.

2019 Yeni Kasa Ford Focus Active Vagon Teknik Özellikleri

Gelelim motor kısmına.
Yakın zaman öncesinde ülkemizde de satışa sunulan ve Avrupa pazarı için tanıtılan 1.0 litre, 1.5 litre EcoBoost turbo benzinli ve 2.0 litre EcoBlue turbo dizel motor seçenekleriyle satın alınacak. Şanzıman kısmında ise 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzımana yer verilecek.

2019 Yeni Kasa Ford Focus Active Vagon Kokpiti

Donanım kısmında standart olarak 17 inçlik jantlar (215/55 R17) sunuluyor. Opsiyon olarak 18 inç jant seçeneği 215/50 R18 ebatlı lastikle alınabilecek. Daha detaylı olarak 2019 Ford Focus Active Vagon donanımlarına baktığımızda Apple CarPlay ve Android Auto destekli multimedya sistemi, 8 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, B&O ses sistemi, 10 farklı cihaza kadar mobil wi-fi sunan FordPass Connect modem özelliği, adaptif ön far sistemi, adaptif hız sabitleyici, şerit takip ve koruma sistemi, çarpışma önleme asistanı gibi özellikler bulunuyor.

Yeni Ford Focus Active Vagon fiyatı henüz açıklanmadığı için bilgi veremiyorum. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.