2019 Yeni Jaguar F-Type Chequered Flag Edition Özellikleri ile Tanıtıldı


Jaguar’ın en ateşli aracı F-Type için damalı bayrak versiyonu tanıtıldı. Yeni Jaguar F-Type Chequered Flag Edition olarak lanse edilen bu spor otomobilin standart versiyona göre bir takım farkları bulunuyor. Aracı özelliklerinden fiyatına kadar birçok detayla buyurun yakından tanıyalım.


2019 Yeni Jaguar F-Type Chequered Flag Edition Özellikleri

2019 Yeni Jaguar F-Type Chequered Flag Edition adıyla tanıtılan bu araç, standart versiyonundan pekte farklı bir araç değil. Onu stock F-Type modellerinden ayıran birkaç özel nokta var. Bunların dışta olanlarına baktığımızda 20 inçlik Gloss Black jantlar, Jaguar yazılı kırmızı kaliperler, araca adını veren damalı bayrak logosunun muhtelif yerlere eklenmesi gibi farklar bulunuyor.

2019 Yeni Jaguar F-Type Chequered Flag Edition Teknik Özellikleri

Yaşam alanına baktığımızda beyaz dikişli siyah deri koltuklar, koltuk başlıklarına işlenmiş damalı bayrak, kırmızı emniyet kemerleri ve yine kırmızı renkte direksiyon simidin de çizgi eklemesi yapılmış. Bunlara ek olarak Apple CarPlay ve Android Auto destekli multimedya sistemi, 10 inçlik dokunmatik ekran gibi eğlence araçları da bulunuyor. Birde motor kısmına bakalım.

Yeni Jaguar F-Type Chequered Flag Edition kaputu altında ekstra güç birimleri yer almıyor. Güncel F-Type için sunulan 2.0 litre turbo benzinli 300 ps, 3.0 litre V6 340 ps ve yine aynı hacimde 380 ps güç üniteleri siparişe açılacak. 8 ileri otomatik şanzımanla geleceğini de ek olarak belirteyim.

2019 Yeni Jaguar F-Type Chequered Flag Edition Kokpiti

Gelelim Jaguar F-Type Chequered Flag Edition fiyatına. Aracın ana vatanında yani İngiltere’de satış fiyatı 62,335 sterlin olarak açıklandı. Türkiye için özel siparişe açık olacağı için şimdilik fiyat konuşamıyoruz. Yetkili bayilerden bilgi alabilirsiniz. Sırada fotoğraflar var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

15 − 7 =

Sayfa başına git