2019 Yeni Hyundai Tucson N Line Özellikleri ile Tanıtıldı

Hyundai, performans versiyonu N serisini alt modelleri için N Line olarak sportif kimlikte sunmaya devam ediyor. Şimdi de 2019 Hyundai Tucson N Line ile karşımıza çıkan Güney Koreli üretici bakalım nasıl bir SUV hazırlamış?


2019 Yeni Hyundai Tucson N Line Özellikleri

Hyundai Tucson N Line adından da anlaşılacağı üzere markanın performans kimliğini yansıtan Hyundai N ailesinin görünüşüne kavuşmuş SUV olarak üretildi. Bakalım bu araçta ne gibi özellikler öne çıkıyor?

9 farklı renk seçeneği ile sunulan Hyundai Tucson N Line versiyonunda standart modellerden farklı olarak 19 inçlik jantlar, tamponda led gündüz farları, siyah tavan çıtası, siyah yan aynalar, yine siyah bagaj üstü spoiler parçaları bulunuyor.

Yaşam alanında ise kırmızı dikişli deri direksiyon simidi, yine kırmızı dikişli alcantara ve deri kumaştan spor koltuklar, alüminyum pedal ve paspas seti, kırmızı dikişli deri kaplama kokpit detayları öne çıkıyor. Bunun dışında pek fark bulunmuyor.

Yeni Hyundai Tucson N Line Fotoğrafları

2019 Yeni Hyundai Tucson N Line modelinin motor seçeneklerine geçtiğimizde ise güncel modelde bulunun üniteler aynen kullanılmaya devam edecek. Bunlar;
1.6 litre CRDi 136 PS (turbo dizel)
2.0 litre CRDi 185 PS (turbo dizel)
1.6 litre T-GDI 177 PS (turbo benzinli) üniteler olacak.

2019 Yeni Hyundai Tucson N Line Teknik Özellikleri

2019 yeni Hyundai Tucson N Line hakkında şimdilik aktarılan bilgiler bu kadar. Fiyat konusu henüz açığa kavuşmadı. Bu konuda gelişmeler oldukça paylaşacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git