Oto Kokpit

2019 Yeni Hyundai i30 Fastback N Line Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Geçen yıl i30 Fastback ile tanışmıştık. Skoda Octavia ile aynı segmentte bulunan bu aracın daha sportif yüzü olan yeni Hyundai i30 Fastback N Line tanıtıldı. Hadi aracı daha yakından tanıyalım.


2019 Yeni Hyundai i30 Fastback N Line Özellikleri

Standart i30 fastback modelinden aşırı farkı bulunmayan Hyundai i30 Fastback N Line modelinin üzerindeki farklara baktığımızda ön tamponda, yan eteklerde, arka tamponda, arka difüzörde N Line olduğunu belli eden farklar bulunurken yaşam alanında ise ısıtmalı spor direksiyon simidi, ısıtmalı spor koltuklar, N logolu vites topuzu gibi ince ve şık ayrıntılar bulunuyor.

2019 Yeni Hyundai i30 Fastback N Line Teknik Özellikleri

Teknik kısıma baktığımızda ise 2019 Hyundai i30 Fastback N Line modeli standart versiyona göre iyileştirilmiş şasi ve süspansiyon adımları yapılırken motor kısmında ise güncel turbo benzinli motorlar sunuluyor. Eğer 1.0 litre T-GDI 120 PS motor seçeneği ile alırsanız 17 inçlik jantlarla bu araca sahip olunabiliyor. Daha güçlü versiyonda ise 1.4 litre T-GDİ 140 ps motor seçeneği bulunuyor. Bu model de ise 18 inç jantlar standart olarak alınabiliyor. Performans verileri konusunda henüz bilgi paylaşılmadığı için sizlere Hyundai i30 Fastback N Line modelinin 0-100 km/s ve son hız verilerini aktaramıyorum.

2019 Yeni Hyundai i30 Fastback N Line Kokpiti

Şimdilik yeni Hyundai i30 Fastback N Line hakkında aktaracaklarım bu kadar. Aracın fiyatı konusunda güncelleme olursa paylaşacağım. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.